MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00 odprawiane są w górnej Świątyni.
Pozostałe Msze św. w tygodniu oraz w niedziele o godz. 8.00 i 20.30 odprawiane są w Panteonie Wielkich Polaków.

Wieczór dla Jezusa – przyjdź 31 sierpnia

„Kto składa Mi ofiarę dziękczynną, ten Mi cześć oddaje”. (Ps 50, 23a)
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia, a także dziękczynienia i uwielbienie JEZUSA.

Dekret o heroiczności cnót kard. Stefana Wyszyńskiego

Ojcowie Kardynałowie i Biskupi zebrani na zwyczajnej Sesji dnia 12 grudnia 2017 roku, pod przewodnictwem moim, Kardynała Angelo Amato, uznali, że Sługa Boży praktykował w stopniu heroicznym cnoty teologalne, kardynalne i inne związane z nimi.

Nabożeństwo do Opatrzności Bożej

Na nabożeństwo do Opatrzności Bożej zapraszamy w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00. Podczas wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy litanię do Opatrzności Bożej, przedstawimy Bogu nasze prośby i dziękczynienia (można je składać przy wejściu do kościoła), pomodlimy się do Matki Bożej Opatrzności.

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy. Bo wejrzał na uniżenie swojej służebnicy. Oto bowiem odtąd błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia. Gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny. Święte jest Jego imię. A Jego miłosierdzie z pokolenia na pokolenie nad tymi, co się Go boją.

Msza św. z wystawieniem relikwii Jana Pawła II

Zapraszamy na Msze św. odprawiane we wtorki o godz. 18.00, podczas których potrzebne łaski wypraszamy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii wystawione są relikwie.

Tysiąc kół na Jasną Górę

W sierpniu na pielgrzymi szlak w stronę Jasnej Góry wyruszają pątnicy, by ofiarować swój trud Matce Bożej. Kolejne grupy w drodze do Częstochowy zatrzymują się w Świątyni Opatrzności Bożej, by zawierzyć Bogu swe pielgrzymowanie. 500 pątników WAPM dziś rano wyruszyło na Jasnogórski Szczyt. Pielgrzymi z grupy niebiesko-żółtej jadą do Maryi na rowerach.

Czy tuby „17-tek” obudziły Wilanów?

„Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Pan...” – usłyszeli na powitanie dnia mieszkańcy Miasteczka Wilanów. Zbudziły ich słynne tuby piętnastu grup Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej Akademickich Grup 17, które rankiem raźnie maszerowały al. Rzeczypospolitej do Świątyni Opatrzności Bożej.