Aktualności

MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00 odprawiane są w górnej Świątyni.
Pozostałe Msze św. w tygodniu oraz w niedziele o godz. 8.00 i 20.30 odprawiane są w Panteonie Wielkich Polaków.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Ukazały się im też jakby języki ognia, które się rozdzielały, i na każdym z nich spoczął jeden. I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym, i zaczęli mówić obcymi językami, tak jak im Duch pozwalał mówić.

Nowenna za wstawiennictwem św. Urszuli

Dla zasług Pana naszego Jezusa Chrystusa przyjmij, o Boże, modlitwy zanoszone do Ciebie za wstawiennictwem świętej Urszuli, wiernej naśladowczyni cnót Najświętszego Serca Syna Twego, i udziel nam łask, o które z ufnością prosimy. Amen. Święta Urszulo, módl się za nami!

Zapraszamy wolontariuszy

W niedzielę, 3 czerwca, obchodzić będziemy Święto Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za Niepodległość”.
Jak co roku prosimy o wsparcie wolontariuszy. Zarówno tych, którzy od lat związani są ze Świątynią Opatrzności Bożej, jak również nowych ludzi dobrej woli.

Spotkanie modlitewne „Przyciągnę wszystkich do siebie”

Jeśli byłeś kiedyś w Wodzie Życia, przyjdź i bądź z nami. Zapraszamy również wszystkich naszych Przyjaciół z innych wspólnot i środowisk. Chcemy razem z Tobą wielbić Pana, dzielić się doświadczeniem żywej wiary i działania Ducha Świętego w naszym życiu. Chcemy też dać świadectwo, że JEZUS JEST NASZYM PANEM.

Litania Loretańska

Miesiąc maj, poświęcony jest w szczególny sposób Matce Bożej. Jest to miesiąc nabożeństw, podczas których rozbrzmiewa w kościołach, przy kapliczkach czy figurach przydrożnych Litania do Najświętszej Maryi Panny, nazywana popularnie Litanią Loretańską.

Papieska Intencja Apostolstwa Modlitwy na maj

Intencja ewangelizacyjna: Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej