Aktualności

MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00 odprawiane są w górnej Świątyni.
Pozostałe Msze św. w tygodniu oraz w niedziele o godz. 8.00 i 20.30 odprawiane są w Panteonie Wielkich Polaków.

Nowenna do św. Józefa o odrodzenie małżeństwa

Zachęcamy do udziału w comiesięcznej modlitwie przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa przeżywające kryzys. Odbywa się ona w drugie środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.
Święty Józefie, módl się za nami.

32. niedziela zwykła. Wdowi grosz

Wtedy przywołał swoich uczniów i rzekł do nich: «Zaprawdę, powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ze wszystkich, którzy kładli do skarbony. Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała na swe utrzymanie».

Program obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości w ŚOB

Uroczysta Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem nuncjusza apostolskiego w Polsce abp. Salvatore Pennacchio z udziałem władz państwowych, podczas której prezydent RP Andrzej Duda zapali Świecę Niepodległości – godz. 9.00.
AKT DZIĘKCZYNIENIA POLSKI. LINK DO TRANSMISJI MSZY ŚW. ONLINE

Koncert z okazji Święta Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości zostanie uświetnione przez uroczysty koncert rozpoczynający się o godz. 17.00. W tym roku usłyszymy skomponowane specjalnie na stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości dzieło Pawła Muzyki.

Prezydent zapali Świecę Niepodległości

Prezydent Andrzej Duda 11 listopada zapali Świecę Niepodległości podczas Mszy św. w intencji Ojczyzny w Świątyni Opatrzności Bożej. Świecę tę ofiarował Warszawie papież Pius IX w 1867 roku z życzeniem, by zapalono ją dopiero wówczas, gdy Polska będzie wolna. Świeca zapłonie po raz trzeci.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej