Rok:
Miesiąc:

Msza św. z wystawieniem relikwii Jana Pawła II

Zapraszamy na Msze św. odprawiane we wtorki o godz. 18.00, podczas których potrzebne łaski wypraszamy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii wystawione są relikwie.

Spotkanie dla dzieci komunijnych

Spotkanie dla dzieci z klas III szkoły podstawowej oraz ich rodziców przygotowujące do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 7 stycznia, o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

Migranci i uchodźcy: mężczyźni i kobiety w poszukiwaniu pokoju

Orędzie papieża Franciszka na 51. Światowy Dzień Pokoju.
Pokój wszystkim ludziom i narodom ziemi! Pokój, który aniołowie głoszą pasterzom w noc Narodzenia Pańskiego, jest głębokim pragnieniem wszystkich ludzi i wszystkich narodów, szczególnie tych, którzy najbardziej cierpią z powodu jego braku.

Koronka o Miłosierdzie Boże na rok 2018

W święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, 31 grudnia, o godz. 15.00 będziemy się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego, prosząc o Boże Miłosierdzie i potrzebne łaski na rok 2018. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Msza dziękczynna za rodziny

W sobotę 30 grudnia – przeddzień święta Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – kard. Kazimierz Nycz zaprasza wszystkie rodziny i małżeństwa do wspólnego dziękczynienia za dar ojcostwa i macierzyństwa oraz celebrowania okrągłych jubileuszy sakramentu małżeństwa.

Słowo Arcybiskupa warszawskiego na święta Bożego Narodzenia

Życzę Wam wszystkim, abyście na wzór Maryi, naszej Matki i Królowej, Matki Pokoju, całym sercem przyjęli Ducha Świętego i abyście Jego mocą naśladowali Chrystusa wszędzie tam, gdzie żyjemy i pracujemy. Abyście każdego dnia coraz bardziej żyli na większą chwałę Bożą i pożytek bliźnich.

Wieczór dla Jezusa – przyjdź 22 grudnia

Miłość i wierność gładzą winę, Bojaźń Pańska ze złych dróg sprowadza (Prz 16, 6)
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia, a także dziękczynienia i uwielbienie JEZUSA.

Spotkanie dla dzieci komunijnych

Spotkanie dla dzieci z klas III szkoły podstawowej oraz ich rodziców przygotowujące do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 17 grudnia, o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

Holy Mass in English

The Holy Mass in English will be celebrated on Saturday 16th of December at 7 pm in the Pantheon of the Great Poles.

Miłość, małżeństwo i rodzina

Rekolekcje adwentowe, przygotowujące nas do owocnego przeżycia Świąt Narodzenia Pańskiego, rozpoczniemy w II niedzielę Adwentu, 10 grudnia. Będą trwały do środy. Nauki rekolekcyjne w niedziele na wszystkich Mszach św., w tygodniu na Mszach św. wieczornych o godz. 18.00 i 19.30. Wygłosi je ks. Marek Dziewiecki.

Miłosierdzie jest jedno. Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom

W II i III niedzielę Adwentu oraz w soboty po Mszach św. roratnich (9 i 16 grudnia) będą rozprowadzane świece Caritas. Płonące światło świecy „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” jest wyrazem naszej gotowości dzielenia się z innymi tym, co posiadamy, tak, aby radość z narodzin Chrystusa mogła stać się ich udziałem.

Godzina Łaski

Pragnę, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono uroczyście Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą wielkie i liczne nawrócenia.

Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej w ŚOB

W 100. rocznicę powołania przez św. Maksymilian Kolbe w Rzymie Rycerstwa Niepokalanej, w naszej parafii powstaje wspólnota Rycerstwa, do której wstąpienia serdecznie zapraszamy.
Spotkanie założycielskie odbędzie się 8 grudnia podczas Mszy św. o godz. 18.00 w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Świątyni Opatrzności Bożej.

Niepokalana moja Mama

W czasie rorat chcemy przygotować dzieci do zawierzenia i oddania swego życia na służbę Niepokalanej. Przykładem i wzorem będą święci odznaczający się szczególnym nabożeństwem do Matki Bożej, a wśród nich św. Maksymilian Maria Kolbe. To oni tworzą koronę z 12 gwiazd.

Papieska Intencja Apostolstwa Modlitwy na grudzień

Intencja ogólna: Aby osoby starsze, wspierane przez rodziny i przez wspólnoty chrześcijańskie, współpracowały, wykorzystując mądrość i doświadczenie, w przekazywaniu wiary i wychowaniu nowych pokoleń.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 27 |