Rok:
Miesiąc:

Nabożeństwo do Opatrzności Bożej

Na nabożeństwo do Opatrzności Bożej zapraszamy w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00. Podczas wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy litanię do Opatrzności Bożej, przedstawimy Bogu nasze prośby i dziękczynienia (można je składać przy wejściu do kościoła), pomodlimy się do Matki Bożej Opatrzności.

Nowenna do św. Józefa o odrodzenie małżeństwa

Zachęcamy do udziału w comiesięcznej modlitwie przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa przeżywające kryzys. Odbywa się ona w drugie środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.
Święty Józefie, módl się za nami.

Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Zapraszamy na Msze św. odprawiane we wtorki o godz. 18.00, podczas których potrzebne łaski wypraszamy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii wystawione są jego relikwie.

Msza św. dla dzieci w POLSAT RODZINA

W odpowiedzi na prośby widzów i Internautów Polsat Rodzina zaprasza na internetową transmisję Mszy św. dla dzieci z naszej Świątyni. Bezpłatnie na ipla.tv.
Świątynia Opatrzności Bożej: XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, godz. 10.30.

XIV niedziela zwykła

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem słodkie jest moje jarzmo, a moje brzemię lekkie.

Święto św. Tomasza, apostoła

Następnie rzekł do Tomasza: «Podnieś tutaj swój palec i zobacz moje ręce. Podnieś rękę i włóż ją do mego boku, i nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym». Tomasz Mu odpowiedział: «Pan mój i Bóg mój!». Powiedział mu Jezus: «Uwierzyłeś dlatego, ponieważ Mnie ujrzałeś. Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli».

Godzina Święta

«Tak, jednej godziny nie mogliście czuwać ze Mną? Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie; duch wprawdzie ochoczy, ale ciało słabe» (por. Mt 26, 40-41).
Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w każdy pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00.

Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

Ty jesteś Piotr – Opoka, i na tej opoce zbuduję mój Kościół, a bramy piekielne go nie przemogą. I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie.

Msza św. dla dzieci w POLSAT RODZINA

Świątynia Opatrzności Bożej: XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, godz. 10.30.

XIII niedziela zwykła

Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. Kto chce znaleźć swe życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.

Wieczór dla Jezusa – 26 czerwca

„... znajdzie mnie ten, kto mnie szuka”. (Prz 8, 17b)
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia, a także dziękczynienia i uwielbienie JEZUSA.

Nabożeństwo do Opatrzności Bożej

Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

Dla Elżbiety nadszedł czas rozwiązania i urodziła syna. Gdy jej sąsiedzi i krewni usłyszeli, że Pan okazał tak wielkie miłosierdzie nad nią, cieszyli się z nią razem. Ósmego dnia przyszli, aby obrzezać dziecię, i chcieli mu dać imię ojca jego, Zachariasza.
Jednakże matka jego odpowiedziała: «Nie, lecz ma otrzymać imię Jan».

Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela (Msza św. wigilii)

Anioł rzekł do niego: «Nie bój się, Zachariaszu; twoja prośba została wysłuchana: żona twoja Elżbieta urodzi ci syna, któremu nadasz imię Jan. Będzie to dla ciebie radość i wesele; i wielu z jego narodzenia cieszyć się będzie. Będzie bowiem wielki w oczach Pana».

Msza św. dla dzieci w POLSAT RODZINA

Świątynia Opatrzności Bożej: XII NIEDZIELA ZWYKŁA, godz. 10.30.

XII niedziela zwykła

Jezus powiedział do swoich apostołów:
Do każdego więc, kto się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

Holy Mass in English

We would like to invite you to the next Holy Mass in English in Wilanow. The Mass will be celebrated on Saturday June 20 at 5 pm. Confession in English is also available before and during Mass.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 73 |