Nasza wiara to klęczenie przed Panem

Niech wspólnoty zakonne i parafialne podejmą szczególne zobowiązanie do adoracji eucharystycznej poza Mszą św. Pozostawajmy długo na klęczkach przed Jezusem Chrystusem obecnym w Eucharystii, wynagradzając naszą wiarą i miłością zaniedbania, zapomnienie, a nawet zniewagi, jakich nasz Zbawiciel doznaje w tylu miejscach na świecie.

Jan Paweł II
List apostolski Mane nobiscum Domine (nr 18)

 

Adoracja Najświętszego Sakramentu

  • pierwsza niedziela miesiąca po Mszach św.
  • każdy poniedziałek w godz. 19.30-20.00 (adoracja w ciszy)
  • każda środa w godz. 17.00-18.00 (w tym czasie można skorzystania z sakramentu spowiedzi)
  • pierwszy czwartek miesiąca Godzina Święta po wieczornej Mszy św.
  • pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. Adoracja do godz. 20.00 (w tym czasie można skorzystać z sakramentu spowiedzi, po nabożeństwie pierwszopiątkowym adoracja w ciszy)

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej