Dziękczynienie za łaskę chrztu świętego

Świątynia Opatrzności Bożej jest miejscem, w którym jednoczymy się w dziękczynieniu za dary otrzymywane od Dobrego Ojca. Poprzez chrzest święty stajemy się dziećmi Bożymi i możemy mieć udział w życiu wiecznym. Bóg Ojciec zwraca się do każdego z nas przez swego Syna: Moje dziecko (Łk 15, 31). Chciejmy dziękować Bogu za dar dziecięctwa Bożego, który stał się naszym udziałem.

Zachęcamy do uczestnictwa  we Mszy św. dziękczynnej za dar chrztu świętego, 23 lutego o godz. 12.00. Eucharystii przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz.

Mszę św. poprzedzi adoracja Najświętszego Sakramentu (godz. 10.00) oraz konferencja ks. infułata Jana Sikorskiego pt. „Wolność jako dar Opatrzności Bożej” (godz. 11.00).

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej