Eucharistic Celebration with Cardinal Tagle

W niedzielę, 12 listopada, o godz. 19.00 w Świątyni Opatrzności Bożej zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana z arcybiskupem Manili kard. Luis Antonio Tagle z Filipin. W Eucharystii udział wezmą także biskupi z Australii, Brazylii oraz Afryki.

Msza św. będzie sprawowana w języku polskim z częściami liturgii w języku angielskim i językach pozostałych gości.

Jeżeli wśród znajomych masz osoby pochodzące z tych państw lub z Afryki przyjdźcie razem na wspólną modlitwę.

This Sunday's upcoming mass is truly very special

We will host his excellency Cardinal Tagle from the Philippines.  Together with Bishops from Australia, Brazil and Africa, they will be concelebrating the Holy Eucharist.  It will be a Polish mass with some parts in English or perhaps, even multi-lingual mass with the presence of the different bishops.  Invite many... especially those whose countries are represented.

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej