Aktualności

MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00 odprawiane są w górnej Świątyni.
Pozostałe Msze św. w tygodniu oraz w niedziele o godz. 8.00 i 20.30 odprawiane są w Panteonie Wielkich Polaków.

Festiwal Chrześcijańskie Granie

Festiwal Chrześcijańskie Granie to jeden z najcudowniejszych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Polsce! Wspaniała publika, fantastyczne brzmienia oraz osiem rewelacyjnych zespołów!

32. niedziela zwykła. Wdowi grosz

Wtedy przywołał swoich uczniów i rzekł do nich: «Zaprawdę, powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ze wszystkich, którzy kładli do skarbony. Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała na swe utrzymanie».

Program obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości w ŚOB

Uroczysta Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem nuncjusza apostolskiego w Polsce abp. Salvatore Pennacchio z udziałem władz państwowych, podczas której prezydent RP Andrzej Duda zapali Świecę Niepodległości – godz. 9.00.
AKT DZIĘKCZYNIENIA POLSKI. LINK DO TRANSMISJI MSZY ŚW. ONLINE

Koncert z okazji Święta Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości zostanie uświetnione przez uroczysty koncert rozpoczynający się o godz. 17.00. W tym roku usłyszymy skomponowane specjalnie na stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości dzieło Pawła Muzyki.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej