Modlitwa o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego (transmisja)

W tej intencji modlimy się 28 dnia każdego miesiąca od listopada do maja. W styczniu zapraszamy księży i parafian dekanatu wilanowskiego do uczestniczenia we Mszę św. o godz. 19.00 w archikatedrze warszawskiej. Eucharystii przewodniczyć będzie abp Wojciech Polak, Prymas Polski.

Prelekcja i modlitwa przed beatyfikacją Prymasa Tysiąclecia

Każdego 28 dnia miesiąca od listopada 2019 do maja 2020 w archikatedrze warszawskiej zaplanowano przygotowanie pastoralne do beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski.

• Msza św. o godz. 19.00
  • prelekcja
  • modlitwa o błogosławione owoce zbliżającej się beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego przy sarkofagu w kaplicy, w której spoczywa Prymas Tysiąclecia kard. Stefan Wyszyński.

Terminarz spotkań

• 28 listopada 2019, celebrans bp Michał Janocha, prelegent prof. Pawła Skibińskiego, tytuł prelekcji: Prymas, Polak, mąż stanu

• 28 grudnia 2019, celebrans bp Piotr Jarecki, prelegent ks. prałat dr Andrzej Gałka, tytuł prelekcji: Soli Deo per Mariam

• 28 stycznia 2020
    celebrans abp Wojciech Polak, Prymas Polski
    prelegent ks. prof. dr hab. Piotr Mazurkiewicz
    tytuł prelekcji: Prymas a Naród
    Na to spotkanie w sposób szczególny zaproszeni są wierni i kapłani dekanatu wilanowskiego.

• 28 lutego 2020
    celebrans bp Rafał Markowski
    prelegent dr Ewa Czaczkowska
    tytuł prelekcji: Wpływ Wielkiej Nowenny i Millenium na odzyskanie przez Polskę wolności