Aktualności

MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00 odprawiane są w górnej Świątyni.
Pozostałe Msze św. w tygodniu oraz w niedziele o godz. 8.00 i 20.30 odprawiane są w Panteonie Wielkich Polaków.

Wieczór dla Jezusa – przyjdź 23 marca

Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką (Iz 9, 1a)
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia, a także dziękczynienia i uwielbienie JEZUSA.

Diecezjalne ŚDM znów z Mocnymi w Duchu

Spotkanie odbędzie się 24 marca w ramach diecezjalnych przygotowań do XXXIII Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Młodzi będą rozważać słowa, które archanioł Gabriel skierował do Maryi podczas zwiastowania: „Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga” (Łk 1, 30).

Spotkanie dla dzieci komunijnych

Spotkanie dla dzieci z klas III szkoły podstawowej oraz ich rodziców przygotowujące do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 25 marca, o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

Koncert Zespołu Wokalnego Imprevisti

W Niedzielę Palmową Męki Pańskiej o godz. 18.00 odbędzie się koncert zespołu wokalnego IMPREVISTI. Usłyszymy cały cykl „Tenebrae Responsories Tomasa” Luisa de Victorii.
„Ciemne jutrznie” de Victorii to arcydzieło hiszpańskiej muzyki renesansowej.

Nowenna do św. Józefa

Boże, Ty w niewysłowionej Opatrzności wybrałeś świętego Józefa na Oblubieńca Najświętszej Rodzicielki Twojego Syna, spraw, abyśmy oddając Mu na ziemi cześć jako Opiekunowi, zasłużyli na jego orędownictwo w niebie. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Święto Papieskie

Z okazji 5. rocznicy wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową, 13 marca o godz. 17.30 w Świątyni Opatrzności Bożej odprawiona została Msza św. z udziałem Episkopatu Polski w intencji Ojca Świętego, której przewodniczył Nuncjusz Apostolski w Polsce, arcybiskup Salvatore Pennacchio.

Caritas znaczy miłość. Podaruj innym cząstkę siebie

Zamierzenia Parafialnego Zespołu Caritas: powołanie jak największej grupy woluntariuszy z osób młodych – młodzieży szkolnej i studentów; współpraca z Caritas Archidiecezji Warszawskiej oraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej na terenie Wilanowa, udział w ogólnopolskich akcjach i programach Caritas.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej