Aktualności

MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00 odprawiane są w górnym kościele.
Msze św. w niedziele o godz. 8.00 i 20.30 odprawiane są w Panteonie Wielkich Polaków.
Msze św. w tygodniu odprawiane są w kaplicy Najświętszego Sakramentu w górnym kościele.

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2019

Maryjo, która jesteś pierwszą służebnicą jedności Chrystusowego Ciała ukształtowanego pod Twoim macierzyńskim sercem, pomóż nam odnajdywać wytrwale drogę do jedności Ciała Chrystusa poprzez bezwzględną wierność Duchowi Prawdy i Miłości, który został dany za cenę Krzyża i Śmierci Twojego Syna. Amen.

Święto Chrztu Pańskiego

Kiedy cały lud przystępował do chrztu, Jezus także przyjął chrzest. a gdy się modlił, otworzyło się niebo i Duch Święty zstąpił nad Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Ty jesteś moim Synem umiłowanym, w Tobie mam upodobanie».

English Mass at Wilanow

We would like to invite you to the next English Mass in Wilanow. The Mass will be celebrated on Saturday December 15 at 5 pm in the lower church of the Temple of the Divine Providence.
English Mass is held every 3rd Saturday of the Month at the Shine.

Ewangelia w filmie światowym – ZIMNA WOJNA

„Ewangelia w filmie światowym” to cykl spotkań, podczas których dyskutujemy na temat wybranego filmu, poszukując w nim wartości duchowych w kluczu chrześcijańskim.
Spotkanie poświęcone filmowi „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego odbędzie się 21 stycznia o godz. 20.00 w budynku Instytuty Papieża Jana Pawła II.

Panama w Warszawie

Zaproszenie jest skierowane w sposób szczególny do młodych ludzi w wieku 16-26 lat, ale tego dnia drzwi Świątyni będą również otwarte dla wszystkich „młodych duchem”, którzy będą chcieli wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Rocznica śmierci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski

23 stycznia, w 6. rocznicę śmierci śp. Jego Eminencji Józefa Kardynała Glempa Prymasa Polski, w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie, o godz. 19.00, zostanie odprawiona Msza św. Wszystkich wiernych zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłego Księdza Prymasa.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej