MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30 (z udziałem dzieci), 12.00 i 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00 odprawiane są w górnej Świątyni.
Pozostałe Msze św. w tygodniu oraz w niedziele o godz. 8.00 i 20.30 odprawiane są w Panteonie Wielkich Polaków.

Kurs przedmałżeński

Kurs w formie 10 cotygodniowych spotkań zakończonych dniem skupienia.
Kurs odbywać się będzie we wtorki o godz. 19.00 w sali Instytutu Papieża Jana Pawła II.
Pierwsze spotkanie: 19 września 2017 r.

Pielgrzymka na zakończenie sezonu motocyklowego 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów na pielgrzymkę motocyklową kończącą tegoroczny sezon motocyklowy. Motocykliści wyruszą spod Świątyni Opatrzności Bożej w sobotę, 23 września, o godz. 9.00 . W roku 70. rocznicy urodzin bł. ks. Jerzego Popiełuszki celem pielgrzymki będzie Włocławek (Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i tama na Wiśle – miejsce pamięci).

Wieczór dla Jezusa – przyjdź 29 września

Za [wielką] bowiem cenę zostaliście nabyci. Nie bądźcie więc niewolnikami ludzi! (1 Kor 7, 23)
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia, a także dziękczynienia i uwielbienie JEZUSA.

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

Młodzież, która rozpoczęła naukę w klasie III gimnazjum informujemy o rozpoczynającym się przygotowaniu do sakramentu bierzmowania. Zapisy w kancelarii i zakrystii po każdej Mszy św.