Aktualności

Msze św. w Narodowe Święto Niepodległości (transmisje)

Podczas Mszy św. o godz. 9.00 „będziemy dziękować Opatrzności Bożej za wolną, suwerenną i bezpieczną Ojczyznę, a także zawierzać Bogu losy Polski i naszego narodu – napisał w zaproszeniu metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz, który będzie przewodniczył uroczystościom w Świątyni Opatrzności Bożej.

Koncert zespołu „Mazowsze” BOŻE, COŚ POLSKĘ (transmisja)

Zapraszamy do wspólnego świętowania 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. O godz. 17.00 w Świątyni Opatrzności Bożej, Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca MAZOWSZE pod dyrekcją Jacka Bonieckiego wykona koncert BOŻE, COŚ POLSKĘ.

Niech świece Niepodległości zapłonie w Twoim domu

W Narodowe Święto Niepodległości o godz. 19.18 zapalimy w naszych domach w całej Polsce i poza jej granicami miniaturę Świecy Niepodległości. Niech moc jej jasnego płomienia jednoczy nas. Niech będzie znakiem pamięci o tym, jak wielką cenę ma nasza wolność.

Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Zapraszamy na Msze św. odprawiane we wtorki o godz. 18.00, podczas których potrzebne łaski wypraszamy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii wystawione są jego relikwie.

Nowenna do św. Józefa o odrodzenie małżeństwa

Zachęcamy do udziału w comiesięcznej modlitwie przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa przeżywające kryzys. Odbywa się ona w drugie środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.
Święty Józefie, módl się za nami.

Beatyfikacja Prymasa Wyszyńskiego 7 czerwca 2020 r.

W niedzielę 7 czerwca 2020 r. w Warszawie odbędzie się beatyfikacja Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. O decyzji papieża Franciszka poinformował w poniedziałek metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.

Wystawa „Droga do Wolności”

Instalację poświęconą pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do Polski można oglądać w nowej lokalizacji przed Świątynią Opatrzności Bożej. „Droga do Wolności” została przygotowana przez zespół Mt 5 14 Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego we współpracy z MKiDN w ramach programu Niepodległa.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej