Aktualności

MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30 (z udziałem dzieci), 12.00 i 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00 odprawiane są w górnej Świątyni.
Pozostałe Msze św. w tygodniu oraz w niedziele o godz. 8.00 i 20.30 odprawiane są w Panteonie Wielkich Polaków.

Msza F-dur zostanie wykonana w Świątyni Opatrzności Bożej

Podczas uroczystości związanych z obchodami Narodowego Dnia Niepodległości, 11 listopada 2017 r., Msza F-dur zostanie wykonana w Świątyni Opatrzności Bożej. Dzieło to wykonają wybitni polscy artyści: Iwona Socha, Małgorzata Walewska, Andrzej Lampert i Przemysław Firek, a także Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Chór Artos im. Skoraczewskiego, Chór Polskiego Radia oraz Górecki Chamber Choir.

Wieczór dla Jezusa – przyjdź 27 października

A teraz ustami i z całego serca śpiewajcie i wychwalajcie imię Pana! (Syr 39, 35)
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia, a także dziękczynienia i uwielbienie JEZUSA.

Misja w centrum wiary chrześcijańskiej

Musimy postawić sobie kilka pytań dotykających naszej chrześcijańskiej tożsamości i naszych obowiązków jako ludzi wierzących w świecie ogłupionym wieloma złudzeniami, zranionym wielkimi frustracjami i rozdartym wieloma bratobójczymi wojnami, które niesprawiedliwie uderzają zwłaszcza w niewinnych. Co jest podstawą misji? Co jest istotą misji? Jakie jest niezbędne nastawienie misji?

39. rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Najdrożsi Bracia i Siostry!
Jesteśmy jeszcze wszyscy pogrążeni w bólu po śmierci naszego umiłowanego papieża Jana Pawła I. I oto najprzewielebniejsi kardynałowie powołali nowego Biskupa Rzymu. Wezwali go z dalekiego kraju...dalekiego, lecz zawsze tak bliskiego przez wspólnotę w wierze i tradycji chrześcijańskiej.

„Teatr Karola Wojtyły” w Świątyni Opatrzności Bożej

Nowa adaptacja sztuki Karola Wojtyły „Przed sklepem jubilera” w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego będzie miała swoją premierę w przeddzień 39. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża – 14 października o godz. 20.00 w Świątyni Opatrzności Bożej.
Spektakl przygotowało Stowarzyszenie Studio Teatr TEST w Warszawie.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej