Aktualności

MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Do Świątyni wchodzimy przez pylon od strony alei Rzeczypospolitej.
Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00 odprawiane są w górnym kościele, a o godz. 8.00 i 20.30 w Panteonie Wielkich Polaków.
Msze św. w tygodniu odprawiane są w kaplicy Najświętszego Sakramentu w górnym kościele.

Czwartek w oktawie Wialkanocy

Czemu jesteście zmieszani i dlaczego wątpliwości budzą się w waszych sercach? Popatrzcie na moje ręce i nogi: to Ja jestem. Dotknijcie Mnie i przekonajcie się: duch nie ma ciała ani kości, jak widzicie, że Ja mam.

Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego

Pragnę abyś przez te dziewięć dni sprowadzała dusze do zdroju Mojego miłosierdzia, by zaczerpnęły siły i ochłody, i wszelkiej łaski, jakiej potrzebują na trudy życia, a szczególnie godzinie śmierci. W każdym dniu przyprowadzisz do Serca Mego odmienną grupę dusz i zanurzysz je w tym morzu miłosierdzia Mojego.

Wieczór dla Jezusa – przyjdź 26 kwietnia

„... jeżeli umarliśmy razem z Chrystusem, wierzymy, że z Nim żyć będziemy” (Rz 6, 8)
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia, a także dziękczynienia i uwielbienie JEZUSA.

Via Lucis – Droga światła

„Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia” (J 8,12).
Zapraszamy na nabożeństwo „Drogi Światła”, które rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 19.00.

Orędzie Wielkanocne 2019

Niech w obliczu wielu cierpień naszych czasów Pan życia nie zastanie nas zimnych i obojętnych. Niech nas uczyni budowniczymi mostów, a nie murów. (...) Niech Zmartwychwstały, który otworzył na oścież bramy grobu, otwiera nasze serca na potrzeby cierpiących biedę, bezbronnych, ubogich, bezrobotnych, usuniętych na margines...

Oddaj książkę – stwórz bibliotekę

Od 23 kwietnia do 26 maja pracownicy Biblioteki Instytutu Papieża Jana Pawła II przeprowadzą zbiórkę książek dla dzieci i młodzieży – pacjentów szpitali, hospicjów, domów dziecka.
Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji

Muzyka sakralna – koncert „Mazowsza”

Soliści, chór i orkiestra Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego wykonają utwory znajdujące się na najnowszej płycie „Muzyka sakralna”. Serdecznie zapraszamy do Świątyni Opatrzności Bożej na koncert, który rozpocznie się 28 kwietnia o godz. 20.00.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej