Aktualności

MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Msze św. w niedziele o godz. 9.00, 10.30 (z udziałem dzieci), 12.00 i 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00 odprawiane są w górnej Świątyni.
Pozostałe Msze św. w tygodniu oraz w niedziele o godz. 8.00 i 20.30 odprawiane są w Panteonie Wielkich Polaków.

Nowenna do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. Brata Alberta

Nowennę przed X Świętem Dziękczynienia, które w tym roku obchodzić będziemy pod hasłem „Dziękujemy za chleb” rozpoczynamy 26 maja.
W Roku Świętego Brata Alberta w uroczystej procesji w pierwszą niedzielę czerwca do Świątyni Opatrzności Bożej zostaną wprowadzone relikwie Apostoła ubogich.

Wieczór dla Jezusa – przyjdź 26 maja

„Panie, jesli chcesz, możesz mnie oczyścić” (Łk 5, 12b)
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia, a także dziękczynienia i uwielbienie JEZUSA.

Współnota mam zaprasza na Mszę św. w Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki, 26 maja, wspólnota mam zaprasza wszystkie mamy z dziećmi i w stanie błogosławionym na Mszę św. z homilią dla mam i specjalnym indywidualnym błogosławieństwem, która zostanie odprawiona o godz. 12.00. Po Mszy św. spotkanie integracyjne.

List Episkopatu Polski z okazji setnej rocznicy objawień fatimskich

Celem objawień Maryjnych, w szczególności tych w Fatimie, jest ukazanie i wyjaśnienie znaków czasu w dobie kryzysu wiary. W odczytywaniu owych znaków ważną rolę pełni Maryja, Matka Zbawiciela, kiedy wzywa wciąż na nowo do realizowania woli Bożej, jako jedynej gwarancji zachowania ładu i pokoju na świecie.

X Święto Dziękczynienia – „Dziękujemy za chleb”

W niedzielę, 4 czerwca, przypada X Święto Dziękczynienia. Będziemy je obchodzili pod hasłem Dziękujemy za chleb. W tym dniu w sposób szczególny wyrazimy nasze dziękczynienie Bogu za życie i posługę św. Brata Alberta Chmielowskiego, który dla najbiedniejszych stał się prawdziwym chlebem, a także za wszystkie dzieła charytatywne oraz ludzi włączających się w posługę potrzebującym.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej