XII Święto Dziękczynienia. Wolontariusze poszukiwaniZbliża się XII Święto Dziękczynienia, podczas którego będziemy dziękować Opatrzności Bożej za dwóch wielkich pasterzy Kościoła – św. Jana Pawła II i Czcigodnego Sługę Bożego Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

Zespół pracowników Centrum Opatrzności Bożej staje, jak co roku, wobec ogromu zadań organizacyjnych związanych z przygotowaniem tego wydarzenia i obsługą pielgrzymów przybywających do Świątyni w tym wyjątkowym dniu.

Zwracamy się do wolontariuszy z prośbą o wsparcie. Liczymy na Państwa życzliwość.

Przedstawiamy obszary, w których najbardziej potrzebna jest nam pomoc:

  • 28-29 maja – rozprowadzenie w sklepach, punktach usługowych oraz wśród administratorów osiedli na terenie Miasteczka Wilanów materiałów informacyjnych o Święcie Dziękczynienia (mapki, plakaty, ulotki).
  • 1 czerwca późnym popołudniem – ustawianie ławek na placu przed Świątynią.
  • 2 czerwca, Msza św. o godz. 12.00 – zbieranie ofiar do puszek.
  • 2 czerwca, godz. 8.00-12.00 – opieka nad najważniejszymi gośćmi (przywitanie, wskazanie miejsca w Świątyni).
  • 2 czerwca – wprowadzanie grup do Teatru XXI Wieku dla Dzieci.

Wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji Święta Dziękczynienia, serdecznie prosimy, aby do 22 maja zgłosili swój udział na adres e-mail: wolontariat@centrumopatrznosci.pl lub telefonicznie:  606 479 855.

Prosimy o podanie w czym Państwo będą mogli nam pomóc. Skontaktujemy się z każdym wolontariuszem, a w tygodniu poprzedzającym Święto Dziękczynienia zaprosimy na spotkanie organizacyjne.

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej