Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

Od I niedzieli Adwentu były rozprowadzane świece Caritas. Płonące światło świecy „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” jest znakiem nadziei dla dzieci, które nie mają perspektyw życiowych i możliwości zaspakajania elementarnych potrzeb.

Pomoc Caritas Archidiecezji Warszawskiej w 2014 roku

W roku 2014 Caritas Archidiecezji Warszawskiej m.in. wsparła 2170 dzieci oraz ich rodziny; pomagała osobom chorym terminalnie przebywającym w Ośrodku Działalności Leczniczej, Hospicjum Stacjonarnym i hospicjach domowych oraz osobom bezdomnym, dystrybuowała żywność by dostała do najbardziej potrzebujących

Zbiórka odzieży jesienno-zimowej

W dniach 2-12 listopada 2015 r. parafialny zespół Caritas przeprowadził zbiórkę jesienno-zimowej odzieży i butów dla potrzebujących dzieci i dorosłych. Zebrane rzeczy zostały dostarczone do rodzin i placówek zajmujących się pomocą i wspieraniem potrzebujących..

Tornister Pełen Uśmiechów

„Tornister Pełen Uśmiechów” to akcja przeprowadzona przez parafialny Caritas w dniach od 24 sierpnia do 6 września 2015 r. Celem akcji było wsparcie rodzin, dla których koszt wyprawek szkolnych jest dużym obciążeniem finansowym w budżecie domowym.