Aktualności

Uroczystość Opatrzności Bożej – odpust parafialny

Eucharystię koncelebrowało pięciu kapłanów pod przewodnictwem o. Piotra Szczepańskiego, wikariusza warszawskiej prowincji franciszkanów. W tym roku do Świątyni wprowadzono relikwie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Dzisiaj relikwiarz tego wielkiego Świadka Miłosierdzia Bożego i wiary w działanie Bożej Opatrzności został procesjonalnie umieszczony obok ołtarza.

Wieczór dla Jezusa – przyjdź 30 września

Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! (Mk 16, 15)
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia, a także dziękczynienia i uwielbienie JEZUSA.

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym (REO)

Wspólnota „Przymierze” zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać Jezusa i znaleźć odpowiedzi na życiowe pytania oraz odkryć swoje miejsce w Kościele na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym (REO), które rozpoczną się 3 października.

Wspólnota mężczyzn

Mężczyzna, chcąc odnaleźć pragnienie swojego serca musi uciec od hałasu i rozproszenia codziennego życia, aby spędzić trochę czasu z własną duszą. Musi wyruszyć na odludzie, do ciszy i samotności. Przebywając sam z sobą, musi pozwolić, by na powierzchni ukazało się to, co jest w środku. John Eldredge, „Dzikie serce”

Pieśnią chwalmy Go

Zapraszamy! Dołącz do zespołu wokalnego Canticum Gratiorum.
Spotykamy się na próbach w czwartki o godz. 19.00 (po Mszy św.) w sali Instytutu Papieża Jana Pawła II. Przyjdź, posłuchaj, spróbuj i zostań z nami!

Chrześcijańskie spotkania dla mam z dziećmi

Bóg obdarzając kobietę darem macierzyństwa, wyposażył ją we wszystko, co do tej roli jest jej potrzebne, zarówno fizycznie, jak i duchowo. Kobieta została przede wszystkim uzdolniona do miłości. Miłość powinna stanowić rzeczywistą cnotę. Miłość dla każdej kobiety powinna być sposobem życia i działania, ujawniającym się w słowach i gestach. JAN PAWEŁ II

Nasza wiara to klęczenie przed Panem

Niech wspólnoty zakonne i parafialne podejmą szczególne zobowiązanie do adoracji eucharystycznej poza Mszą św. Pozostawajmy długo na klęczkach przed Jezusem Chrystusem obecnym w Eucharystii, wynagradzając naszą wiarą i miłością zaniedbania, zapomnienie, a nawet zniewagi, jakich nasz Zbawiciel doznaje w tylu miejscach na świecie.

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy na wrzesień

» Intencja ogólna: Aby każdy wnosił wkład we wspólne dobro i w budowę społeczeństwa, które stawia w centrum osobę ludzką.
» Intencja ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie, przystępując do sakramentów i rozważając Pismo Święte, stawali się coraz bardziej świadomi swojej misji ewangelizacyjnej.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej