ODPUST KU CZCI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, 16 września 2018 r.

» Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa. Zachęcamy do wypraszania łask za jego wstawiennictwem.
» We wtorek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i archidiecezji oraz dzieci i młodzieży.

23. NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 września 2018 r.

» W piątek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy św. jak w tygodniu, ale szczególnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, którą rozpoczniemy Triduum intronizacji relikwii Krzyża Świętego połączone z uroczystością odpustową w naszej Świątyni.

22. NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 września 2018 r.

» Msza św. o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie roku szkolnego jutro o godz. 8.00.
» Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników w najbliższy wtorek o godz. 17.45.

UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ, 26 sierpnia 2018 r.

» Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Bartosza Kuczmarskiego. Życzymy mu nieustannego doświadczania Opatrzności Bożej.
» 1 września przypada 79. rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych w latach 1939-1945 zostanie odprawiona o godz. 12.00.

20. NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 sierpnia 2018 r.

» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» W piątek przypada święto św. Bartłomieja, apostoła.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

19. NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 sierpnia 2018 r.

» We wtorek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.
» W środę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 98. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św.

18. NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 sierpnia 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem św. Maksymiliana Marii Kolbego. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie.
» Jutro obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. Dodatkowo o godz. 8.45 zostanie odprawiona Msza św. dla pielgrzymów, której przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz.

17. NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 lipca 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się nowenna do bł. Edmunda Bojanowskiego. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenny zamieszczony jest na parafialnej stronie internetowej.
» W czwartek nawiedzając kościół parafialny można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli, pod zwykłymi warunkami:

16. NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 lipca 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”. MIVA Polska zachęca do udziału w akcji: podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy. Szczegóły na plakacie i parafialnej stronie internetowej.

15. NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 lipca 2018 r.

» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.