II NIEDZIELA ADWENTU, 10 grudnia 2017 r.

Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe przygotowujące nas do owocnego przeżycia Świąt Narodzenia Pańskiego. Poprowadzi je ks. Marek Dziewiecki, którego witamy w naszej wspólnocie parafialnej. Nauki rekolekcyjne w niedziele na wszystkich Mszach św., od poniedziałku do środy na Mszach św. wieczornych o godz. 18.00 i 19.30.

I NIEDZIELA ADWENTU, 3 grudnia 2017 r.

» Rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Roraty odprawiane będą w dni powszednie o godz. 6.30. Przynosimy ze sobą lampiony.
» W II i III niedzielę Adwentu będą rozprowadzane świece Caritas „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”.

33. NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 listopada 2017 r.

» Dziś obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Jest to zachęta do modlitwy za osoby, które zginęły na drogach lub zostały poszkodowane oraz za ich bliskich przeżywających z tego powodu tragedie rodzinne i osobiste.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

32. NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 listopada 2017 r.

» Dziś obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”.
» Po Mszach św. kontynuujemy zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem zmiany ustawy o ochronie życia ZATRZYMAJ ABORCJĘ.

31. NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 listopada 2017 r.

» Jeszcze do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny za zmarłych.
» W sobotę, 11 listopada, w naszej Świątyni odbędą się uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości. Uroczystej Eucharystii w intencji Ojczyzny o godz. 9.00 będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz.

30. NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 października 2017 r.

» W uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, Msze św. według porządku niedzielnego. Procesyjna modlitwa za zmarłych i wypominki po Mszy św. o godz. 19.00.
» We wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny), 2 listopada, na Mszy św. o godz. 18.00 modlitwa wypominkowa za zmarłych, a po niej procesja .

29. NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 października 2017 r.

» Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. To dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Rozpoczyna on Tydzień Misyjny, którego hasłem są słowa „Misja w centrum wiary chrześcijańskiej”.