6. NIEDZIELA WIELKANOCNA, 21 maja 2017 r.

» Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.30 obchodzić będziemy uroczystość I Komunii św. W tygodniu Msze św. o godz. 18.00 odprawiane będą w górnej Świątyni.
» Od poniedziałku do środy, przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypada w przyszłą niedzielę, Kościół w Polsce obchodzi Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

5. NIEDZIELA WIELKANOCNA, 14 maja 2017 r.

» Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.
» We wtorek, 16 maja, święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski i metropolii. Główne uroczystości odbędą się w Sanktuarium przy ul. Rakowieckiej. U nas po Mszach św. będzie możliwość oddania czci relikwiom przez ucałowanie.

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA, 7 maja 2017 r.

» W sobotę, 13 maja, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.
» W tym dniu zapraszamy na I Europejski Festiwal Roberta Schumana organizowany przy naszej Świątyni, który rozpocznie się Koncertem Uwielbienia o godz. 10.00. Następnie o godz. 11.30 przy relikwiach bł. Hiacynty i Franciszka, dzieci z Fatimy odmówimy różaniec. O godz. 12.00 rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Piotra Jareckiego.

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA, 30 kwietnia 2017 r.

» Dzisiaj, w 3. niedzielę Wielkanocną, rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Po raz pierwszy obchodzimy Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego pod hasłem „Weź i czytaj!”.
» W środę obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków. Msze św. o godz. 8.00, 12.00 i 19.00. Wszystkie w górnej Świątyni. Msza św. o godz. 12.00 zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 23 kwietnia 2017 r.

» Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W tym roku przebiega on pod hasłem „Idźcie i głoście”. Jest to zaproszenie Jezusa Zmartwychwstałego do miłosierdzia – przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych wszystkich, z którymi żyjemy na co dzień. GODZINA MIŁOSIERDZIA o godz. 15.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 16 kwietnia 2017 r.

» W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. w dzień o godz. 9.00, 10.30, 12.00 (chrzty), 19.00, 20.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego o godz. 8.00, 9.00, 10.30, 12.00 (chrzty), 19.00, 20.30.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 9 kwietnia 2017 r.

» Dzisiaj, Niedzielą Palmową Męki Pańskiej, rozpoczniemy Wielki Tydzień.
» W środę o godz. 20.00 w górnej Świątyni odbędzie się premiera spektaklu muzyczno-multimedialnego „Requiem katyńskie”, przygotowanego z okazji Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej w 77. rocznicę jej dokonania. Wstęp wolny.