29. NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 października 2017 r.

» Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. To dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Rozpoczyna on Tydzień Misyjny, którego hasłem są słowa Misja w centrum wiary chrześcijańskiej. Po Mszach św. ojcowie oblaci rozprowadzają kalendarze misyjne, z których dochód będzie przeznaczony na ich działalność misyjną.

28. NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 października 2017 r.

» Zachęcamy do zapoznania się z wystawą archiwalnych pocztówek pt. „Gaude Mater Polonia” ze zbiorów Mariana Sołobodowskiego.
» Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Śmierć dziecka, to stracone nadzieje i marzenia. Naszą modlitwą otoczmy rodziny doświadczone tym bólem.
» Jutro przypada 39. rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

27. NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 października 2017 r.

» Dzisiaj obchodzimy XVII Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „Idźmy naprzód z nadzieją”. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
» O godz. 15.30 w naszej Świątyni odbędzie się Koncert Papieski. Koncert transmitowany będzie w TVP1 od godz. 15.50.

26. NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 października 2017 r.

» Od dziś zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.
» Jutro przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

25. NIEDZIELA ZWYKŁA, 24 września 2017 r.

» Jutro przypada wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.
» W czwartek, 28 września, na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.
» W piątek przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

ODPUST KU CZCI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, 17 września 2017 r.

» Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy uroczystość odpustową ku czci Opatrzności Bożej.
» Jutro święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i archidiecezji, dzieci i młodzieży.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki i w piątki.

23. NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 września 2017 r.

» Rozpoczynamy VII Tydzień Wychowania obchodzony w tym roku pod hasłem „Maryja wychowawczynią pokoleń”. Inicjatywa ta ma podkreślić rolę wychowania, którego celem jest integralny rozwój człowieka.
» W czwartek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy św. jak w tygodniu.

22. NIEDZIELA ZWYKŁA, 3 września 2017 r.

» Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8.00.
» W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
» W piątek, 8 września, obchodzić będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.