15. NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 lipca 2018 r.

» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

14. NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 lipca 2018 r.

» We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii będą wystawione jego relikwie.
» W środę obchodzić będziemy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

13. NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 lipca 2018 r.

» We wtorek przypada święto św. Tomasza Apostoła.
» W czwartek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii oraz na Godzinę Świętą.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA, 24 czerwca 2018

» W piątek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Na Mszach św. zbierana będzie taca na Daninę św. Piotra. Odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub Biskupa przy spełnieniu pozostałych warunków.

11. NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 czerwca 2018 r.

» Dzisiaj po Koronce do Miłosierdzia Bożego spod Świątyni wyruszy Marsz Uwielbienia.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi do godz. 21.00.

10. NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 czerwca 2018 r.

» Polska Opera Królewska zaprasza na koncert oratoryjny, który odbędzie się dziś o godz. 19.00 w naszej Świątyni. W programie znajdą się utwory religijne Wolfganga Amadeusza Mozarta: Msza Koronacyjna C-dur i Te Deum. Koncert odbędzie się w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej.

XI ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA, 3 czerwca 2018 r.

» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
» W sobotę obchodzić będziemy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 27 maja 2018 r.

» Jutro przypada 37. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski. Na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić o jego rychłą beatyfikację.
» W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w niedzielę. Procesja po Mszy św. o godz. 10.30.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 20 maja 2018 r.

» Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
» Od piątku podczas nabożeństw majowych i czerwcowych będziemy się modlić nowenną do Opatrzności Bożej przed XI Świętem Dziękczynienia.

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 13 maja 2018 r.

» W środę obchodzić będziemy uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Po Mszach św. będzie możliwość oddania czci relikwiom.
» W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, nieszporami o godz. 20.00 rozpoczniemy czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 6 maja 2018 r.

» We wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
» W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będzie ona odmawiana po Mszach św. wieczornych, a w niedzielę po nabożeństwie majowym o godz.15.00.