1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18 lutego 2018 r.

» Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

6. NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 lutego 2018 r.

» W środę przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, przygotowujący nas do przeżycia Świętego Triduum Paschalnego. W tym dniu w naszej Świątyni rozpocznie się tegoroczna modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 10.00, 12.00, 18.00 i 20.

5. NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 lutego 2018 r.

» Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.
» Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w I wtorek miesiąca o godz. 17.45.

4. NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 stycznia 2018 r.

» W I czwartek miesiąca zapraszamy na Godzinę Świętą czyli wspólną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
» W piątek obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na początku każdej Mszy św.

3. NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 stycznia 2018 r.

» Dzisiaj i jutro, 21 i 22 stycznia, przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych dziadkach również w modlitwie.
» We wtorek przypada 5. rocznica śmieci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski. Polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu.

2. NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 stycznia 2018 r.

» Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy poświęcony tematowi: „Przyjmować, chronić, promować i integrować imigrantów i uchodźców”.
» Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 7 stycznia 2018 r.

» Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia.
» W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będzie śpiewał Warszawski Chór POLONIA im. I. J. Paderewskiego. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu tego chóru.