20. NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 sierpnia 2017 r.

» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.
» W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

19. NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 sierpnia 2017 r.

» Dziś z racji 100. rocznicy objawień w Fatimie, zapraszamy na różaniec o godz. 15.00.
» Jutro przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.
» We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. według porządku niedzielnego.

ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO, 6 sierpnia 2017 r.

» Dzisiaj obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Około godz. 9.00-10.00 będziemy gościć na odpoczynku pielgrzymów Akademickiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę (tzw. 17-tki). Pielgrzymów z naszej parafii zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00.
» Jutro przypada wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.

17. NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 lipca 2017 r.

» We wtorek rozpocznie się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcam wszystkich parafian do podejmowania postanowień abstynenckich, a wszystkich o modlitwę o trzeźwość w naszym narodzie.
» 1 sierpnia przypada 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych i pomordowanych w Powstaniu oraz o żyjących powstańcach.

16. NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 lipca 2017 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Niesiemy Dobrą Nowinę drogami świata”. We wtorek, w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, poświęcenie pojazdów po wieczornej Mszy św.
» W sobotę rozpocznie się nowenna przed wspomnieniem bł. Edmunda Bojanowskiego. Zachęcamy do jej odmawiania.

15. NIEDZIELA ZWYKŁA, 16 lipca 2017 r.

» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» W sobotę obchodzić będziemy święto św. Marii Magdaleny.
» Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

14. NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 lipca 2017 r.

» We wtorek obchodzić będziemy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
» W każdy wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii będą wystawione jego relikwie.

13. NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 lipca 2017 r.

» Od dziś przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy św. W niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta, czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.