10. NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 czerwca 2018 r.

 • Zapraszamy na Parafialny Piknik SPOTKAJMY SIĘ, który rozpocznie się dzisiaj o godz. 15.00. W programie zabawa, dmuchańce, konkursy, grill i inne atrakcje. Ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Moja Parafia”. Prace należy wykonać na kartkach formatu A4.

 • Polska Opera Królewska zaprasza na koncert oratoryjny, który odbędzie się dziś o godz. 19.00 w naszej Świątyni. W programie znajdą się utwory religijne Wolfganga Amadeusza Mozarta: Msza Koronacyjna C-dur i Te Deum. Koncert odbędzie się w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej.
  Msza św. o godz. 19.00 będzie w dolnym kościele.

 • Także dzisiaj ulicami stolicy przejdzie Warszawski Marsz dla Życia i Rodziny – Polska Rodziną Silna! Manifestacja pro-life wyruszy o godz. 12.15 z pl. Trzech Krzyży, Traktem Królewskim na Pl. Zamkowy.

 • Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu  Relacje ze Śmiechem w środę na godz. 19.00 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II. Warsztaty są dla wszystkich, którzy chcą uczyć się sztuki budowania relacji w życiu. 

 • Z okazji 20-lecia istnienia wspólnota Woda Życia zaprasza wszystkich parafian na świętowanie i uwielbienie Jezusa. Uroczystość rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 9.00. Szczegóły na ulotkach i parafialnej stronie internetowej.

 • Następnego dnia odbędzie się Marsz Uwielbienia, który wyruszy po Koronce do Miłosierdzia Bożego, około godz. 15.30. Marsz przejdzie ulicami Hlonda i Klimczaka. Zakończy się przy ul. Kieślowskiego ok. godz. 16.45. Zachęcamy wszystkich parafian do włączenia się i radosnego uwielbienia Jezusa.

 • W przyszłą niedzielę przypada liturgiczne wspomnienie św. Brata Alberta, zakonnika. Zachęcamy do wypraszania łask za jej wstawiennictwem, także poprzez modlitwę przy jej relikwiach.

 • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 15.00.

 • Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej organizuje dwudniową pielgrzymkę rowerowo-samochodową do Sanktuarium NMP i św. Maksymiliana Marii Kolbego w Niepokalanowie w dniach 16-17 czerwca (sobota-niedziela). Więcej informacji na parafialnej stronie internetowej i u ks. Piotra.

 • Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

 • Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

 • Przypominamy, że wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci typu hulajnogi, rowerki zostawiamy w pylonie przy wejściu do Świątyni.

WIZYTA DUSZPASTERSKA, 11-18 czerwca 2018 r.

 • Poniedziałek, 11 czerwca, Al. Rzeczypospolitej 23 m. 78-87, 23A m. 2-21
 • Wtorek, 12 czerwca, Al. Rzeczypospolitej 23A m. 22-66
 • Środa, 13 czerwca, Al. Rzeczypospolitej 23A m. 67-96
 • Czwartek, 14 czerwca, Al. Rzeczypospolitej 23A m. 97-110

 • Poniedziałek, 18 czerwca, Al. Rzeczypospolitej 23A m. 111-120
Wizytę rozpoczynamy o godz. 19.00.
 

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej