ODPUST KU CZCI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, 17 września 2017 r.

» Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy uroczystość odpustową ku czci Opatrzności Bożej.
» Jutro święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i archidiecezji, dzieci i młodzieży.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki i w piątki.

23. NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 września 2017 r.

» Rozpoczynamy VII Tydzień Wychowania obchodzony w tym roku pod hasłem „Maryja wychowawczynią pokoleń”. Inicjatywa ta ma podkreślić rolę wychowania, którego celem jest integralny rozwój człowieka.
» W czwartek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy św. jak w tygodniu.

22. NIEDZIELA ZWYKŁA, 3 września 2017 r.

» Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8.00.
» W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
» W piątek, 8 września, obchodzić będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

21. NIEDZIELA ZWYKŁA, 27 sierpnia 2017 r.

» Wspólna modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
» Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
» W I piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30.

20. NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 sierpnia 2017 r.

» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.
» W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

19. NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 sierpnia 2017 r.

» Dziś z racji 100. rocznicy objawień w Fatimie, zapraszamy na różaniec o godz. 15.00.
» Jutro przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.
» We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. według porządku niedzielnego.

ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO, 6 sierpnia 2017 r.

» Dzisiaj obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Około godz. 9.00-10.00 będziemy gościć na odpoczynku pielgrzymów Akademickiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę (tzw. 17-tki). Pielgrzymów z naszej parafii zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00.
» Jutro przypada wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.

17. NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 lipca 2017 r.

» We wtorek rozpocznie się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcam wszystkich parafian do podejmowania postanowień abstynenckich, a wszystkich o modlitwę o trzeźwość w naszym narodzie.
» 1 sierpnia przypada 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych i pomordowanych w Powstaniu oraz o żyjących powstańcach.