17. NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 lipca 2017 r.

 • We wtorek rozpocznie się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcam wszystkich parafian do podejmowania postanowień abstynenckich, a wszystkich o modlitwę o trzeźwość w naszym narodzie.

 • 1 sierpnia przypada 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych i pomordowanych w Powstaniu oraz o żyjących powstańcach.

 • W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 • W I piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O pierwszym piątku szczególnie przypominamy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom.
  Po godzinie 19.30 zapraszamy na spotkanie z Raymondem Naderem, świeckim ewangelizatorem z Libanu, który doświadczył wielu łask za pośrednictwem św. Charbela. Będzie także możliwość modlitwy przy relikwiach św. Charbela.

 • W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca  NMP przed wieczorną Mszą św. od godz. 17.15. Zapraszamy szczególnie Koła Żywego Różańca.

 • W przyszłą niedzielę, w Święto Przemienienia Pańskiego, ok. godz. 9.00-10.00 nasza parafia będzie gościć na odpoczynku pielgrzymów Akademickiej Pielgrzymki pieszej na Jasną Górę (tzw. 17-tki). Jak co roku planujemy przygotować posiłek dla pątników. Osoby mogące pomóc w niedzielę z rana w przygotowaniu kanapek dla pielgrzymów prosimy o wpisanie się na listę w zakrystii. Naszych pielgrzymów zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00.

 • Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie ma Mszy św. o godz. 8.00.

 • Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

 • Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od godz.17.00 do 18.00. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00, a w środę od godz.17.00. Dodatkowa adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w poniedziałek od godz. 19.30 do 20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

 • Zapraszamy do grupy pielgrzymkowej z naszej parafii, która podobnie jak w ubiegłym roku wyruszy z siedemnastkami 6 sierpnia spod Świątyni do Częstochowy. Zapisy w zakrystii.

 • Przypominamy, że wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci typu hulajnogi, rowerki zostawiamy w pylonie przy wejściu do Świątyni. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej