33. NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 listopada 2017 r.

» Dziś obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Jest to zachęta do modlitwy za osoby, które zginęły na drogach lub zostały poszkodowane oraz za ich bliskich przeżywających z tego powodu tragedie rodzinne i osobiste.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00. Do tego dnia przyjmujemy jeszcze wypominki roczne.

32. NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 listopada 2017 r.

» Dziś obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”.
» Po Mszach św. kontynuujemy zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem zmiany ustawy o ochronie życia ZATRZYMAJ ABORCJĘ.

31. NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 listopada 2017 r.

» Jeszcze do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny za zmarłych.
» W sobotę, 11 listopada, w naszej Świątyni odbędą się uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości. Uroczystej Eucharystii w intencji Ojczyzny o godz. 9.00 będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz. O godz. 20.00 zostanie wykonana Msza F-dur skomponowana przez księcia J.M.K. Poniatowskiego.

30. NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 października 2017 r.

» W uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, Msze św. według porządku niedzielnego. Procesyjna modlitwa za zmarłych i wypominki po Mszy św. o godz. 19.00.
» We wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny), 2 listopada, na Mszy św. o godz. 18.00 modlitwa wypominkowa za zmarłych, a po niej procesja .

29. NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 października 2017 r.

» Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. To dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Rozpoczyna on Tydzień Misyjny, którego hasłem są słowa Misja w centrum wiary chrześcijańskiej. Po Mszach św. ojcowie oblaci rozprowadzają kalendarze misyjne, z których dochód będzie przeznaczony na ich działalność misyjną.

28. NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 października 2017 r.

» Zachęcamy do zapoznania się z wystawą archiwalnych pocztówek pt. „Gaude Mater Polonia” ze zbiorów Mariana Sołobodowskiego.
» Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Śmierć dziecka, to stracone nadzieje i marzenia. Naszą modlitwą otoczmy rodziny doświadczone tym bólem.
» Jutro przypada 39. rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

27. NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 października 2017 r.

» Dzisiaj obchodzimy XVII Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „Idźmy naprzód z nadzieją”. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
» O godz. 15.30 w naszej Świątyni odbędzie się Koncert Papieski. Koncert transmitowany będzie w TVP1 od godz. 15.50.

26. NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 października 2017 r.

» Od dziś zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.
» Jutro przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów.