19. NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 sierpnia 2017 r.

• Dziś z racji 100. rocznicy objawień w Fatimie, zapraszamy na różaniec o godz. 15.00.

• Jutro przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.

• We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 97. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15.00.

• Trwa sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcam wszystkich parafian do podejmowania postanowień abstynenckich oraz do modlitwy o trzeźwość w naszym narodzie.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w środę w godz. 17.00-18.00. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00, a w środę od godz.17.00.

• Módlmy się za osoby przebywające na wakacjach, a szczególnie za naszych parafian, którzy pielgrzymują na Jasną Górę.

• W sierpniu w niedziele i święta nie ma Mszy św. o godz. 8.00.

• Przypominamy, że wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci typu hulajnogi, rowerki zostawiamy w pylonie przy wejściu do Świątyni. Dziękujemy za wyrozumiałość.

ZAPOWIEDZI:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Zapowiedzi 2.

• Damian Broda, kawaler z Warszawy i Aleksandra Czarnecka, panna z par. tutejszej
  • Patryk S. Vega, kawaler i Katarzyna Słomińska, panna, oboje z par. tutejszej
  • Marcin Grześkowiak, kawaler i Kamila Zielska, panna, oboje z par. tutejszej
  • Adam M. Stefański, kawaler i Marija Weremczuk, panna, oboje z par. tutejszej
  • Piotr S. Hendel, kawaler i Renata Bańkowska, panna, oboje z par. tutejszej

Zapowiedzi 1.

• Sławomir Marcinkowski, kawaler i Katarzyna Sapota, panna, oboje z par. tutejszej
  • Sebastian Tokaj, kawaler i Klaudia Budzisz, panna z par. w Chałupach
  • Robert Gawroński, kawaler i Agnieszka A. Nalewczyńska, panna, oboje z par. tutejszej