UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 31 maja 2020 r.

» Od przyszłej niedzieli o godz. 15.00 będzie tylko nabożeństwo czerwcowe i różaniec. Nie będzie dodatkowej Mszy św. po nabożeństwie.
» Wyjątkowo w tym roku, w przyszłą niedzielę kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Dzisiaj za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 24 maja 2020 r.

» Dzisiaj obchodzimy dzień modlitw za Kościół w Chinach.
» W czwartek przypada 39. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. Nadal będziemy się modlić o błogosławione owoce jego beatyfikacji.

VI NIEDZIELA WIELKANOCY, 17 maja 2020 r.

» Jutro przypada 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy dziękować za życie i pontyfikat Papieża Polaka. Podczas Mszy św. dzisiaj i jutro będą wystawione jego relikwie.
» Od poniedziałku do środy, przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypada w przyszłą niedzielę, Kościół w Polsce obchodzi Dni Modlitw o urodzaje.

V NIEDZIELA WIELKANOCY, 10 maja 2020 r.

» Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00 przed Mszą św.
» Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA, 3 maja 2020 r.

» Dzisiaj, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i do Życia Konsekrowanego.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26 kwietnia 2020 r.

» Dzisiaj przypada Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego i rozpoczyna się XII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Kto we Mnie wierzy, będzie spożywał Chleb życia wiecznego” (por. J 6,35). Zachęcamy do lektury Słowa Bożego.
» We wtorek podczas wieczornej Mszy św. będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 19 kwietnia 2020 r.

» Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna 76. Tydzień Miłosierdzia. Hasłem tegorocznych obchodów są słowa Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego: „Miłosierdziem budujemy Kościół Boży”.
» Zachęcamy do wspólnej modlitwy online w GODZINIE MIŁOSIERDZIA o godz. 15.00. Najpierw będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego, a potem

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 12 kwietnia 2020 r.

» W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00 , 15.00 z Koronką do Miłosierdzia Bożego, 19.00 i 20.30.
» W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego o godz. 8.00, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00, 20.30 oraz dodatkowa Msza św. z nowenną do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 5 kwietnia 2020 r.

» Dzisiaj Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. » W Wielki Czwartek transmisją Mszy św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00 rozpocznie się Święte Triduum Paschalne. » Liturgia Męki Pańskiej w piątek o godz. 19.00. » Transmisja Wigilii Paschalnej będzie w sobotę o godz. 20.00. Tą Mszą św. rozpoczniemy obchód Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego.

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 29 marca 2020 r.

» Dzisiaj rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE przygotowujące nas do owocnego przeżycia Triduum Paschalnego. Rekolekcje prowadzi ks. Dominik Chmielewski, salezjanin. Tytuł rekolekcji: „Moc Wielkiego Postu w tajemnicy Eucharystii”. REKOLEKCJE SĄ TRANSMITOWANE. UDZIAŁ TYLKO ONLINE.