2. NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 stycznia 2018 r.

• Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Zgodnie z wolą Papieża Franciszka dzień ten poświęcony jest tematowi: „Przyjmować, chronić, promować i integrować imigrantów i uchodźców”. Pamiętajmy w naszej modlitwie także o Polakach na emigracji. Orędzie Ojca Świętego można przeczytać na parafialnej stronie internetowej.

• Dziś na Mszy św. o godz. 12.00 będzie śpiewał Warszawski Chór POLONIA im. Ignacego J. Paderewskiego. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu tego chóru.

• Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą”.

• Duszpasterstwo NURT zaprasza na spotkania w czwartek o godz. 20.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

• We wtorki zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, podczas których wypraszamy potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii są wystawione jego relikwie.

• W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Zapisy na coroczną kolędę – wizytę duszpasterską u księdza przy zejściu do Panteonu Wielkich Polaków lub w zakrystii.

ZAPOWIEDZI

• Michał Majer, kawaler i Maria T. Krynicka, panna, oboje z par. tutejszej (zapowiedź 2.)