21. NIEDZIELA ZWYKŁA, 27 sierpnia 2017 r.

• Wspólna modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

• W I piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.30. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O pierwszym piątku szczególnie przypominamy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom.

• W piątek, 1 września, przypada 78. rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych w latach 1939-1944 zostanie odprawiona o godz. 7.00.

• Od września w I soboty miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP będzie odprawiane o godz. 11.15 w górnej Świątyni. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej, a szczególnie Koła Żywego Różańca. W tym roku jest to szczególne zaproszenie z okazji 100. rocznicy objawień fatimskich.

• Kończymy wakacje, zapraszamy na Msze św. w niedziele także o godz. 8.00.

• Od dzisiaj do przyszłej niedzieli parafialny zespół Caritas prowadzi w naszej parafii zbiórkę nowych przyborów szkolnych i artykułów papierniczych dla potrzebujących rodzin, placówek edukacyjnych i misyjnych. Szczegóły na plakatach i w zakładce Caritas na parafialnej stronie internetowej.

• Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w przyszły poniedziałek, 4 września, o godz. 8.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w środę w godz. 17.00-18.00.

• Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00, a w środę od godz.17.00.

ZAPOWIEDZI:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

• Zapowiedzi 2.
    Wojciech M. Mieteń, kawaler z par. w Kobyłce i Beata E. Czarnocka, panna z par. tutejszej
    Sebastian Gromek, kawaler z par. tutejszej i Anna J. Kowalewska, panna z par. w Józefowie
    Michał Błażejczyk, kawaler z par. w Otrębusach i Anna M. Woźny, panna z par. tutejszej
    Rafał D. Budnicki, kawaler z par. tutejszej i Joanna Zapolska, panna z par. w Rucianem-Nidzie

• Zapowiedzi 1.
    Marek L. Skowroński, kawaler i Urszula E. Galicka, panna, oboje z par. tutejszej