3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 4 marca 2018 r.

 • Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 15.00.

 • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00.

 • Dzisiaj przypada dzień imienin naszego biskupa, ks. kard. Kazimierza Nycza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

 • Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników w I wtorek miesiąca o godz. 17.45.

 • Krzyż jest wielką szansą dla człowieka, bo dopiero pod nim rodzą się poważne pytania i nie sposób zadowolić się banalnymi odpowiedziami. Zachęcamy do wspólnej adoracji Chrystusa Ukrzyżowanego, która odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w dolnym kościele.

 • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będzie śpiewał Warszawski Chór POLONIA im. Ignacego J. Paderewskiego. Po Mszy św. zapraszamy na KONCERT PASYJNY w wykonaniu tego chóru.

 • Wszystkich młodych duchem mieszkańców miasteczka Wilanów zapraszamy na koleje spotkanie z cyklu „Relacje ze Śmiechem”, podczas którego zastanowimy się wspólnie, jak budować relacje, aby były głębokie i nadawały sens naszemu życiu. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 marca o godz. 18.00. Wieczór rozpoczniemy wspólną Mszą św., bo nikt tak dobrze nie zna się na relacjach jak Bóg.

 • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będzie śpiewał Warszawski Chór POLONIA im. Ignacego J. Paderewskiego. Po Mszy św. zapraszamy na KONCERT PASYJNY w wykonaniu tego chóru.

 • We wtorek, 13 marca, będziemy obchodzili Święto Papieskie z okazji 5. rocznicy wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. O godz. 17.30 w naszej Świątyni  zostanie odprawiona Msza św. z udziałem Episkopatu Polski w intencji Ojca Świętego, której będzie przewodniczył Nuncjusz Apostolski w Polsce, arcybiskup Salvatore Pennacchio. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości.

 • Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne do parafii św. Anny w Wilanowie. Rekolekcje odbędą się w terminie 16-18 marca. Zapraszamy młodzież od lat 16 oraz wszystkich młodych duchem. Rekolekcje poprowadzi wspólnota Przyjaciele Oblubieńca.

 • W Duszpasterstwie Akademickim NURT w czasie Wielkiego Postu rozmawiamy o „Lekarstwach na grzech” – to spotkania o tym, że 7 grzechów głównych zostało przecież pokonanych przez Jezusa. Spotkania odbywają się w czwartki zaraz po katechezach Drogi Neokatechumenalnej w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II. 

 • Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

ZAPOWIEDZI 2.:

 • Marcin P. Olszewski, kawaler i Justyna M. Śmiałkowska, panna, oboje z par. tutejszej
 • Zbigniew M. Strojek, kawaler z par. tutejszej i Małgorzata J. Żak, panna z par. w Oleśnicy
 • Radosław Cichocki, kawaler z par. w Pionkach i Agata M. Musiał, panna z par. tutejszej
 • Jarosław J. Sękal, kawaler z par. tutejszej i Monika I. Laźmirska, panna z par. w Kuklówce  

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej