3. NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 stycznia 2018 r.

• Dzisiaj i jutro, 21 i 22 stycznia, przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych dziadkach również w modlitwie.

• We wtorek przypada 5. rocznica śmieci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski. Polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu.

• W czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła kończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą”.

• W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

• Msza św. wypominkowa w sobotę o godz. 18.00.

• Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 modlić się będziemy o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

• Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. Początek 29 stycznia.

• We wtorek, 6 lutego, rozpocznie się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.00 w sali Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Duszpasterstwo NURT zaprasza na spotkania w czwartki o godz. 20.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

• We wtorki zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, podczas których wypraszamy potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii są wystawione jego relikwie.

• W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.