32. NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 listopada 2018 r.

• Dzisiaj przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na godz. 17.00 na światową prapremierę Mszy Dziękczynnej – oratorium napisanego przez Pawła Muzykę z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczegóły na parafialnej stronie internetowej. Po koncercie zainaugurowana zostanie tradycja śpiewania pieśni patriotycznych i religijnych w naszej Świątyni.

• Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

• Spotkanie dla rodzin z dziećmi przygotowujących się do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie (przebieg) uroczystości Święta Niepodległości w naszej Świątyni. Cieszymy się, że w naszej parafii są ludzie gotowi ofiarować swój czas dla innych. Bóg zapłać!

• Przyjmujemy na wypominki za zmarłych, za których Msze św. będą odprawiane cały rok, w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 18.00. Wypominki możemy przekazać każdemu księdzu.

• Duszpasterstwo Akademickie NURT zaprasza studentów na spotkania w każdy czwartek o godz. 20.00 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Rycerze Niepokalanej serdecznie zapraszają na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w środę 14 listopada o godz. 19.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 19.30.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

WIZYTA DUSZPASTERSKA, 13-15 listopada 2018 r.

• Wtorek, 13 listopada, Al. Rzeczypospolitej  31 m. 11-40
  • Środa, 14 listopada, Al. Rzeczypospolitej 31 m. 41-70
  • Czwartek, 15 listopada, Al. Rzeczypospolitej 31A m. 71-100

Wizytę rozpoczynamy o godz. 19.00.