4. NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 stycznia 2018 r.

 • Dziś na Mszy św. o godz. 12.00 modlić się będziemy o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

 • W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 • W piątek, 2 lutego, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek. Liturgia po raz ostatni ukazuje Chrystusa jako Dzieciątko.
  Msze św. o godz. 7.00 i 12.00 w Panteonie Wielkich Polaków oraz o godz. 18.00 w górnym kościele. Poświęcenie gromnic tylko na początku każdej Mszy św. 

 • Po Mszy św. wieczornej serdecznie zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra, który rozpocznie się o godz. 19.00.

 • Dodatkowa Msza św. z poświęceniem gromnic zostanie odprawiona w Panteonie Wielkich Polaków 10 minut po koncercie.

 • Tego dnia przypada I piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od godz. 17.00. O pierwszym piątku szczególnie przypominamy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom.

 • Drugi lutego to także Dzień Życia Konsekrowanego poświęcony modlitwie za osoby, które oddały swoje życie na służbę Bogu i ludziom w zgromadzeniach zakonnych, stowarzyszeniach życia apostolskiego i instytutach świeckich. Pamiętajmy o nich podczas naszej modlitwy.
  Taca z Mszy św. o godz. 18.00 zostanie przeznaczona na zakony klauzurowe.

 • W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15 w górnej Świątyni. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej, a szczególnie Koła Żywego Różańca i Rycerstwo Niepokalanej.

 • Rycerze Niepokalanej serdecznie zapraszają na spotkanie z franciszkaninem ojcem dr. Stanisławem Piętką, prezesem narodowym Rycerstwa Niepokalanej (MI), które odbędzie się w najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 12.00.

 • Od jutra katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.

 • We wtorek, 6 lutego, rozpocznie się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.00 w sali Instytutu Papieża Jana Pawła II. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.

 • Duszpasterstwo NURT zaprasza na spotkania w czwartki o godz. 20.00.

 • Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

 • Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej