5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 29 marca 2020 r.

 • Dzisiaj rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE przygotowujące nas do owocnego przeżycia Triduum Paschalnego. Będą trwały do środy 1 kwietnia. Nauki rekolekcyjne dziś na wszystkich Mszach św., a w tygodniu na Mszach św. o godz. 18.00. Rekolekcje prowadzi ks. Dominik Chmielewski, salezjanin. Tytuł rekolekcji: „Moc Wielkiego Postu w tajemnicy Eucharystii”. Rekolekcje są transmitowane, prosimy o pozostanie w domach i łączność duchową. UDZIAŁ MOŻLIWY TYLKO ONLINE.

 • Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie połączone z dodatkową Mszą św. o godz. 15.00.

 • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki: o godz. 17.00 i po Mszy św. o godz. 18.00, a po niej różaniec. W I piątek nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.

 • Przez okres Wielkiego Postu po każdej Mszy św. sprawowanej w dni powszednie o godz. 12.00 udzielane jest specjalne błogosławieństwo relikwiami Drzewa Krzyża Świętego.

 • Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o ustanie epidemii, o zdrowie duszy i ciała w dni powszednie po wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy dzieci, aby przynajmniej jedną dziesiątkę różańca odmówiły razem z dorosłymi w domach, łącząc się z nami duchowo (online).

 • Dostosowując się do nowych decyzji władz administracyjnych ograniczających liczbę wiernych w kościele do 5 osób, prosimy, aby na Msze św. przychodziły tylko osoby, które zamówiły intencję.

 • Przypominamy, że Świątynia jest otwarta dla modlących się przez cały dzień.

 • Osoby chcące skorzystać z sakramentu spowiedzi proszone są o indywidualny kontakt z kapłanem. Wprowadziliśmy codzienny dyżur w konfesjonale w godz. 10.00-12.00 oraz po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00. Chcemy zachować przepisy sanitarne.

 • W I czwartek miesiąca o godz. 18.00 Msza św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej różaniec i Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 • Tego dnia przypada 15. rocznica śmierci św. Jana Pawła II.

 • W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15.

 • Decyzja o I Komunii św. w naszej parafii, będzie podjęta po powrocie dzieci do szkoły.

 • Kancelaria parafialna czynna jest normalnie.

 • Wszystkie nabożeństwa dostępne online na kanale YouTube Centrum Opatrzności Bożej i zamieszczane na parafialnej stronie internetowej.

 • Przy wejściu do górnej Świątyni przez cały tydzień będą dostępne baranki wielkanocne. Kiedy będziecie wstępować na modlitwę do Świątyni, proszę abyście wsparli działalność charytatywną naszej parafialnej Caritas.

 • Konferencje przed chrztem św.dla narzeczonych zostały zawieszone do odwołania.

 • Dziękujemy za ofiary, które przesyłacie bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej