5. NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 lutego 2018 r.

• Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.

• Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników w I wtorek miesiąca o godz. 17.45.

• Również we wtorek rozpocznie się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.00 w sali Instytutu Papieża Jana Pawła II. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.

• W przyszłą niedzielę, 11 lutego, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego pod hasłem: Mater Ecclesiae:  „Oto syn Twój (…) Oto Matka twoja”. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie (J 19, 26-27).

• Duszpasterstwo NURT zaprasza na spotkania w czwartki o godz. 20.00.

• Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.