6. NIEDZIELA ZWYKŁA, 16 lutego 2020 r.

• Koronka do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.

• We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii będą wystawione jego relikwie.

• Zapraszamy na cykl spotkań pt. „Myśląc z Wyszyńskim”, poświęconych nauczaniu kard. Stefana Wyszyńskiego, organizowany przez Archidiecezję Warszawską. Najbliższe spotkanie nt. „Czas to miłość. Społeczna krucjata miłości” odbędzie się w czwartek o godz. 18.00 w Domu Arcybiskupów Warszawskich.

• W czwartki po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• W sobotę przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Przypomina ono, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła. Będziemy się modlić, aby „pośród zamętu świata nasza wiara pozostała nienaruszona”.

• Zapraszamy na dzień skupienia darczyńców, połączony z  Mszą św. dziękczynną za łaskę Chrztu Świętego w najbliższą sobotę o godz. 12.00. Poprzedzi ją adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec o godz. 10.30 oraz konferencja ks. Tomasza Bielińskiego pt. „Przed nami najważniejsza próba wiary w Bożą Opatrzność” o godz. 11.00. Szczegóły na parafialnej stronie internetowej.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.

• Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Dzieciom i młodzieży życzymy dobrych ferii.

• W przyszłym tygodniu zapytamy Państwa o to, ilu z Was będzie chciało być na beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego. Beatyfikacja odbędzie się 7 czerwca o godz. 12.00 na placu Piłsudskiego.