Archiwum

Rok:
Miesiąc:

31. NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 listopada 2018 r.

» W niedzielę, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pierwsza Msza św. o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny z udziałem władz państwowych. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Pozostałe Msze św. jak w niedzielę.

30. NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 października 2018 r.

» Dzisiaj obchodzimy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Pakistan. Przerwać milczenie”.
» W uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, Msze św. według porządku niedzielnego. Procesyjna modlitwa za zmarłych i wypominki po Mszy św. o godz. 19.00.

29. NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 października 2018 r.

» Dzisiaj przypada Niedziela Misyjna, dzień szczególnej modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Rozpoczyna ona Tydzień Misyjny, którego hasłem są słowa „Pełni Ducha i posłani”.
» Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Jana Pawła II. Możliwość uczczenia relikwii podczas każdej Mszy św.

28. NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 października 2018 r.

» Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk.
» O godz. 17.30 odbędzie się Koncert Papieski, który będzie transmitowany w TVP1.

27. NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 października 2018 r.

» Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00 odbędzie się koncert z okazji 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Papieża („Mała Msza Uroczysta” Gioacchino Rossiniego).
» W sobotę przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Możliwość uczczenia relikwii podczas każdej Mszy św.

26. NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 września 2018 r.

» Od jutra zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.
» Zachęcamy do zapisywania się do Żywego Różańca w naszej parafii.
» Dzieci szczególnie zapraszamy na różaniec w piątki o godz. 17.00.

25. NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 września 2018 r.

» We wtorek przypada 65. rocznica aresztowania Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski oraz wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.
» Tego dnia rozpocznie się kurs przedmałżeński.

ODPUST KU CZCI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, 16 września 2018 r.

» Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa. Zachęcamy do wypraszania łask za jego wstawiennictwem.
» We wtorek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i archidiecezji oraz dzieci i młodzieży.

23. NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 września 2018 r.

» W piątek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy św. jak w tygodniu, ale szczególnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, którą rozpoczniemy Triduum intronizacji relikwii Krzyża Świętego połączone z uroczystością odpustową w naszej Świątyni.

22. NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 września 2018 r.

» Msza św. o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie roku szkolnego jutro o godz. 8.00.
» Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników w najbliższy wtorek o godz. 17.45.

UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ, 26 sierpnia 2018 r.

» Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Bartosza Kuczmarskiego. Życzymy mu nieustannego doświadczania Opatrzności Bożej.
» 1 września przypada 79. rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych w latach 1939-1945 zostanie odprawiona o godz. 12.00.

20. NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 sierpnia 2018 r.

» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» W piątek przypada święto św. Bartłomieja, apostoła.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

19. NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 sierpnia 2018 r.

» We wtorek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.
» W środę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 98. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego.

18. NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 sierpnia 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem św. Maksymiliana Marii Kolbego. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie.
» Jutro święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 8.45 (dla pielgrzymów, której przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz), 12.00 i 18.00.

17. NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 lipca 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się nowenna do bł. Edmunda Bojanowskiego. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenny zamieszczony jest na parafialnej stronie internetowej.
» W czwartek nawiedzając kościół parafialny można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli, pod zwykłymi warunkami:

16. NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 lipca 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”. MIVA Polska zachęca do udziału w akcji: podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy. Szczegóły na plakacie i parafialnej stronie internetowej.

15. NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 lipca 2018 r.

» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

14. NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 lipca 2018 r.

» We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii będą wystawione jego relikwie.
» W środę obchodzić będziemy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

13. NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 lipca 2018 r.

» We wtorek przypada święto św. Tomasza Apostoła.
» W czwartek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii oraz na Godzinę Świętą.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA, 24 czerwca 2018

» W piątek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Na Mszach św. zbierana będzie taca na Daninę św. Piotra. Odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub Biskupa przy spełnieniu pozostałych warunków.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 |  

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej