Archiwum

Rok:
Miesiąc:

10. NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 czerwca 2018 r.

» Polska Opera Królewska zaprasza na koncert oratoryjny, który odbędzie się dziś o godz. 19.00 w naszej Świątyni. W programie znajdą się utwory religijne Wolfganga Amadeusza Mozarta: Msza Koronacyjna C-dur i Te Deum. Koncert odbędzie się w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej.

XI ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA, 3 czerwca 2018 r.

» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
» W sobotę obchodzić będziemy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 27 maja 2018 r.

» Jutro przypada 37. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski. Na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić o jego rychłą beatyfikację.
» W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w niedzielę. Procesja po Mszy św. o godz. 10.30.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 20 maja 2018 r.

» Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
» Od piątku podczas nabożeństw majowych i czerwcowych będziemy się modlić nowenną do Opatrzności Bożej przed XI Świętem Dziękczynienia.

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 13 maja 2018 r.

» W środę obchodzić będziemy uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Po Mszach św. będzie możliwość oddania czci relikwiom.
» W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, nieszporami o godz. 20.00 rozpoczniemy czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 6 maja 2018 r.

» We wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
» W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będzie ona odmawiana po Mszach św. wieczornych, a w niedzielę po nabożeństwie majowym o godz.15.00.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 29 kwietnia 2018 r.

» Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.
» W czwartek, 3 maja, obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 22 kwietnia 2018 r.

» Jutro uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
» W sobotę przypada 100. rocznica święceń kapłańskich o. Maksymiliana M. Kolbego, jednego z naszych Świętych Opatrznościowych. Zachęcamy do wypraszania potrzebnych łask za jego wstawiennictwem przy relikwiach.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 15 kwietnia 2018 r.

» Dziś przypada 2. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Rozpoczyna on Tydzień Biblijny. Zachęcamy do lektury Słowa Bożego.
» W związku z przypadającą 80. rocznicą kanonizacji św. Andrzeja Boboli we wtorek 17 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość uszanowanie relikwii Świętego.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 8 kwietnia 2018 r.

» Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W tym roku przebiega on pod hasłem „Mocni w Duchu Świętym”. Jest to zaproszenie Jezusa Zmartwychwstałego do miłosierdzia – przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych wszystkich, z którymi żyjemy na co dzień.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 1 kwietnia 2018 r.

Niech w dniu Zmartwychwstania Pańskiego ogarnie nas bezgraniczna radość i głęboka nadzieja. Niech Światło Chrystusa Zmartwychwstałego opromieni nasze rodziny i nas samych. Niech Zmartwychwstały obdarzy nas swoimi łaskami i strzeże przed zwątpieniem. Zespół Duszpasterski Parafii Opatrzności Bożej

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 25 marca 2018 r.

» Dzisiaj, Niedzielą Palmową Męki Pańskiej, rozpoczynamy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na początku każdej Mszy św.
» Zapraszamy na nabożeństwo pokutne z indywidualnym rozgrzeszeniem, które rozpoczniemy w środę o godz. 20.00 w dolnym kościele.

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18 marca 2018 r.

» Spotkanie w ramach Światowych Dni Młodzieży w Diecezjach poprowadzi wspólnota ewangelizacyjna Mocni w Duchu oraz młodzi z Młodość – Lubię to!
» Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami miasteczka Wilanów, które odbędzie się w sobotę o godz. 19.00.

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 11 marca 2018 r.

» Dzisiaj przypada niedziela Wielkiego Postu, zwana niedzielą radości – Laetare (od pierwszych słów łacińskiej antyfony na wejście – „Raduj się”).
» Po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na KONCERT PASYJNY w wykonaniu Warszawskiego Chóru POLONIA im. Ignacego J. Paderewskiego.

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 4 marca 2018 r.

» Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego we wtorek o godz. 17.45..
» Zachęcamy do wspólnej adoracji Chrystusa Ukrzyżowanego, która odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w dolnym kościele.

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 25 lutego 2018 r.

» Niedziela pomocy Kościołowi w świecie, dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.
» W środę na Mszy św. o godz. 7.00 będziemy się modlić o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18 lutego 2018 r.

» Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

6. NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 lutego 2018 r.

» W środę przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, przygotowujący nas do przeżycia Świętego Triduum Paschalnego. W tym dniu w naszej Świątyni rozpocznie się tegoroczna modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 10.00, 12.00, 18.00 i 20.

5. NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 lutego 2018 r.

» Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.
» Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w I wtorek miesiąca o godz. 17.45.

4. NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 stycznia 2018 r.

» W I czwartek miesiąca zapraszamy na Godzinę Świętą czyli wspólną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
» W piątek obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na początku każdej Mszy św.

« poprzednie   | 1 | 2 |  

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej