Rok:
Miesiąc:

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 15 marca 2020 r.

» Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie połączone z Mszą św. o godz. 12.00
» Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki: o godz. 17.00 i po Mszy św. o godz. 18.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 8 marca 2020 r.

» Dzisiaj przypada niedziela Dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes obchodzona w tym roku pod hasłem „Eucharystia i misje”. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.
» Nabożeństwo Gorzkich Żali dziś o godz. 15.00.

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 1 marca 2020 r.

» W ramach projektu „12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju” w Medjugorie powstaje kaplica wieczystej adoracji, w której ołtarzu umieszczona zostanie monstrancja nosząca tytuł „Królowa Pokoju”. W naszej Świątyni będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w tej monstrancji dziś w godz. 15.00-18.45, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-18.00 i w sobotę w godz.7.30-12.00.

7. NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 lutego 2020 r.

» Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach”. Zachęcamy do podejmowania postanowień abstynenckich.
» W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, przygotowujący nas do przeżycia Świętego Triduum Paschalnego.

6. NIEDZIELA ZWYKŁA, 16 lutego 2020 r.

» We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii będą wystawione jego relikwie.
» Zapraszamy na cykl spotkań pt. „Myśląc z Wyszyńskim”, poświęconych nauczaniu kard. Stefana Wyszyńskiego, organizowany przez Archidiecezję Warszawską.

5. NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 lutego 2020 r.

» We wtorek we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzić będziemy XXVIII Światowy Dzień Chorego.
» Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, 2 lutego 2020 r.

» Dziś obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek. Liturgia po raz ostatni ukazuje Chrystusa jako Dzieciątko.
» Dzisiaj o godz. 17.30 odbędzie się „Parafialny wieczór kolędowy”. Zapraszamy całe rodziny.

NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO, 26 stycznia 2020 r.

» Dzisiaj po raz pierwszy obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Po Mszy św. można będzie wziąć specjalnie przygotowany dla każdej osoby w Świątyni fragment Pisma Świętego do rozważenia w czasie modlitwy osobistej.
» Koronka do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.

2. NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 stycznia 2020 r.

» W czwartek przypada 7. rocznica śmieci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.
» W piątek przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona pracowników mediów. Otoczmy modlitwą dziennikarzy, by stali na straży dobra i prawdy.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 12 stycznia 2020 r.

» Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Zachęcamy do lektury KKK, części dotyczącej sakramentu chrztu świętego.
» Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”.

2. NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 5 stycznia 2020 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.
» W tym dniu serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Poznańskich Słowików – Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej, który odbędzie się o godz. 17.30.