Archiwum

Rok:
Miesiąc:

UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ, 26 sierpnia 2018 r.

» Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Bartosza Kuczmarskiego. Życzymy mu nieustannego doświadczania Opatrzności Bożej.
» 1 września przypada 79. rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych w latach 1939-1945 zostanie odprawiona o godz. 12.00.

20. NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 sierpnia 2018 r.

» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» W piątek przypada święto św. Bartłomieja, apostoła.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

19. NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 sierpnia 2018 r.

» We wtorek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.
» W środę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 98. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego.

18. NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 sierpnia 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem św. Maksymiliana Marii Kolbego. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie.
» Jutro święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 8.45 (dla pielgrzymów, której przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz), 12.00 i 18.00.

17. NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 lipca 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się nowenna do bł. Edmunda Bojanowskiego. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenny zamieszczony jest na parafialnej stronie internetowej.
» W czwartek nawiedzając kościół parafialny można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli, pod zwykłymi warunkami:

16. NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 lipca 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”. MIVA Polska zachęca do udziału w akcji: podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy. Szczegóły na plakacie i parafialnej stronie internetowej.

15. NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 lipca 2018 r.

» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

14. NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 lipca 2018 r.

» We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii będą wystawione jego relikwie.
» W środę obchodzić będziemy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

13. NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 lipca 2018 r.

» We wtorek przypada święto św. Tomasza Apostoła.
» W czwartek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii oraz na Godzinę Świętą.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA, 24 czerwca 2018

» W piątek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Na Mszach św. zbierana będzie taca na Daninę św. Piotra. Odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub Biskupa przy spełnieniu pozostałych warunków.

11. NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 czerwca 2018 r.

» Dzisiaj po Koronce do Miłosierdzia Bożego spod Świątyni wyruszy Marsz Uwielbienia.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi do godz. 21.00.

10. NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 czerwca 2018 r.

» Polska Opera Królewska zaprasza na koncert oratoryjny, który odbędzie się dziś o godz. 19.00 w naszej Świątyni. W programie znajdą się utwory religijne Wolfganga Amadeusza Mozarta: Msza Koronacyjna C-dur i Te Deum. Koncert odbędzie się w ramach XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej.

XI ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA, 3 czerwca 2018 r.

» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
» W sobotę obchodzić będziemy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 27 maja 2018 r.

» Jutro przypada 37. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski. Na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić o jego rychłą beatyfikację.
» W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w niedzielę. Procesja po Mszy św. o godz. 10.30.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 20 maja 2018 r.

» Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
» Od piątku podczas nabożeństw majowych i czerwcowych będziemy się modlić nowenną do Opatrzności Bożej przed XI Świętem Dziękczynienia.

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 13 maja 2018 r.

» W środę obchodzić będziemy uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Po Mszach św. będzie możliwość oddania czci relikwiom.
» W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, nieszporami o godz. 20.00 rozpoczniemy czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 6 maja 2018 r.

» We wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
» W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będzie ona odmawiana po Mszach św. wieczornych, a w niedzielę po nabożeństwie majowym o godz.15.00.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 29 kwietnia 2018 r.

» Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.
» W czwartek, 3 maja, obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 22 kwietnia 2018 r.

» Jutro uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
» W sobotę przypada 100. rocznica święceń kapłańskich o. Maksymiliana M. Kolbego, jednego z naszych Świętych Opatrznościowych. Zachęcamy do wypraszania potrzebnych łask za jego wstawiennictwem przy relikwiach.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 15 kwietnia 2018 r.

» Dziś przypada 2. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Rozpoczyna on Tydzień Biblijny. Zachęcamy do lektury Słowa Bożego.
» W związku z przypadającą 80. rocznicą kanonizacji św. Andrzeja Boboli we wtorek 17 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość uszanowanie relikwii Świętego.

« poprzednie   | 1 | 2 |  

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej