2. NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 5 stycznia 2020 r.

• O godz. 15.00 będziemy się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego, prosząc o Boże Miłosierdzie i potrzebne łaski na rok 2020. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• Jutro obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Taca przeznaczona zostanie na misje.

• W tym dniu serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Poznańskich Słowików – Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej, który odbędzie się o godz. 17.30. Wstęp wolny.

• We wtorki zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, podczas których wypraszamy potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II przy jego relikwiach.

• Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

• Wspólnota Rycerstwo Niepokalanej zaprasza w środę o godz. 19.00 na otwarte spotkanie formacyjne w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Wspólnota św. Szarbela zaprasza na Wieczór Modlitwy – Eucharystię, adorację i świadectwo – przy relikwiach św. Szarbela w najbliższą środę o godz. 20.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.

• Zaprasza do śpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i modlitwy różańcowej w kaplicy Najświętszego Sakramentu w każdą II sobotę miesiąca o godz. 10.50.

• W niedzielę 19 stycznia na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną wprowadzone relikwie św. Józefa Pelczara i bł. Klary Szczęsnej, założycieli Zgromadzenia Sióstr Sercanek.

• Bóg zapłać za ofiary złożone na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Zebraliśmy ponad 5 tys. zł, które przeznaczymy na działalność Stowarzyszenia Kościół w Potrzebie i na łaźnię u księży barnabitów.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Zapraszamy do kawiarenki parafialnej w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• W styczniu i lutym podejmujemy tradycyjną kolędę do rodzin, które zgłosiły wolę, aby była ona każdego roku. Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia.
    W zakładce wizyta duszpasterska jest wyjaśnienie, jaka jest różnica między kolędą a wizytą duszpasterską, którą kontynuujemy przez cały rok.