5. NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 lutego 2020 r.

• Koronka do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.

• We wtorek we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzić będziemy XXVIII Światowy Dzień Chorego pod hasłem: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11, 28).

• Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

• W piątek przypada święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Powierzajmy Panu Bogu za ich wstawiennictwem nasz kontynent.

• Uroczysta Msza św. dziękczynna za łaskę Chrztu Świętego zostanie odprawiona w sobotę 22 lutego o godz. 12.00. Poprzedzi ją adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec o godz. 10.00 oraz konferencja ks. Tomasza Bielińskiego pt. „Przed nami najważniejsza próba wiary w Bożą Opatrzność” o godz. 11.00. Szczegóły na parafialnej stronie internetowej.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.

• Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Dzieciom i młodzieży życzymy dobrych ferii.