32. NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 listopada 2018 r.

Dzisiaj przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na godz. 17.00 na światową prapremierę Mszy Dziękczynnej – oratorium napisanego przez Pawła Muzykę z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Po koncercie zainaugurowana zostanie tradycja śpiewania pieśni patriotycznych i religijnych w naszej Świątyni.

31. NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 listopada 2018 r.

W niedzielę, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pierwsza Msza św. o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny z udziałem władz państwowych. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Pozostałe Msze św. jak w niedzielę.

30. NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 października 2018 r.

» Dzisiaj obchodzimy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Pakistan. Przerwać milczenie”.
» W uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, Msze św. według porządku niedzielnego. Procesyjna modlitwa za zmarłych i wypominki po Mszy św. o godz. 19.00.

29. NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 października 2018 r.

» Dzisiaj przypada Niedziela Misyjna, dzień szczególnej modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Rozpoczyna ona Tydzień Misyjny, którego hasłem są słowa „Pełni Ducha i posłani”.
» Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Jana Pawła II. Możliwość uczczenia relikwii podczas każdej Mszy św.

28. NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 października 2018 r.

» Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk.
» O godz. 17.30 odbędzie się Koncert Papieski, który będzie transmitowany w TVP1.

27. NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 października 2018 r.

» Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00 odbędzie się koncert z okazji 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Papieża („Mała Msza Uroczysta” Gioacchino Rossiniego).
» W sobotę przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Możliwość uczczenia relikwii podczas każdej Mszy św.

26. NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 września 2018 r.

» Od jutra zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.
» Zachęcamy do zapisywania się do Żywego Różańca w naszej parafii.
» Dzieci szczególnie zapraszamy na różaniec w piątki o godz. 17.00.

25. NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 września 2018 r.

» We wtorek przypada 65. rocznica aresztowania Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski oraz wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.
» Tego dnia rozpocznie się kurs przedmałżeński.

ODPUST KU CZCI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, 16 września 2018 r.

» Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa. Zachęcamy do wypraszania łask za jego wstawiennictwem.
» We wtorek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i archidiecezji oraz dzieci i młodzieży.

23. NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 września 2018 r.

» W piątek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy św. jak w tygodniu, ale szczególnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, którą rozpoczniemy Triduum intronizacji relikwii Krzyża Świętego połączone z uroczystością odpustową w naszej Świątyni.

22. NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 września 2018 r.

» Msza św. o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie roku szkolnego jutro o godz. 8.00.
» Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników w najbliższy wtorek o godz. 17.45.