I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10 marca 2019 r.

• Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 15.00.

• Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na  Seminarium Duchowne w Warszawie.

• Rekolekcje wielkopostne dla dzieci planujemy od jutra do środy w godzinach dopołudniowych, a dla dorosłych od piątej niedzieli Wielkiego Postu.

• W środę będziemy obchodzić Święto Papieskie z okazji 6. rocznicy wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. O godz. 17.30 w naszej Świątyni zostanie odprawiona Msza św. z udziałem Episkopatu Polski w intencji Ojca Świętego, której będzie przewodniczył kard. Pietro Parolin, Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej. Będzie to także dziękczynienie za 100-lecie powstania Konferencji Episkopatu Polski i 100-lecie nawiązania pełnych stosunków dyplomatycznych ze Stolicą Apostolską. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. ZAPRASZAMY PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ.

• Wyjątkowo Msza św. do św. Józefa za małżeństwa w kryzysie będzie w czwartek o godz. 12.00.

• W piątek zapraszamy na adorację Chrystusa Ukrzyżowanego, która odbędzie się w dolnym kościele o godz. 19.30 czyli po Drodze Krzyżowej.

• Msza św. w języku angielskim w sobotę o godz. 17.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Rycerstwo Niepokalanej serdecznie zaprasza do Kinoteki MI św. M. Kolbe na filmy o życiu św. Stanisława Papczyńskiego oraz na konferencję o. Łukasza Wiśniewskiego MIC, dyrektora Zgromadzenia Księży Marianów, pt. „Ocalony, aby ocalać. O św. Stanisławie, Apostole Mazowsza”. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 18.30 w Instytucie Papieża Jana Pawła II w sali nr 2.

• Za tydzień niedziela Dzieła Pomocy Misjonarzom Ad gentes, dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.

• Spotkanie dla rodzin z dziećmi przygotowujących się do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• Przez okres Wielkiego Postu po każdej Mszy św. sprawowanej w dni powszednie o godz. 12.00 udzielane jest specjalne błogosławieństwo relikwiami Drzewa Krzyża Świętego.

• Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00, a nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 15.00.

• Spotkanie wspólnoty mam we wtorek o godz. 10.00.

• Spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej w czwartek o godz. 20.00 (ZMIANA TERMINU) w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Spotkanie wspólnoty mężczyzn w piątek o godz. 20.30.

• Spotkanie z cyklu „Ewangelia w filmie światowym” w poniedziałek 18 marca o godz. 20.00.

• Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży odbywają się w naszej parafii w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.