NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 21 kwietnia 2019 r.

» Zapraszamy na Via Lucis, drogę światła, drogę Zmartwychwstałego Jezusa, którą odprawimy idąc do sąsiedniej parafii bł. Edmunda Bojanowskiego. Początek w sobotę o godz. 19.00 przed naszą Świątynią.
» Koncert muzyki sakralnej w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „MAZOWSZE” odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 20.00.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 14 kwietnia 2019 r.

» ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE: Wielki Czwartek – Mszą św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00 Po Mszy św. adoracja Pana Jezusa w kaplicy przechowania do godz. 22.00 » Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19.00 » Wigilia Paschalna w sobotę o godz. 20.00. Tą Mszą św. rozpoczniemy obchód Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. Procesja rezurekcyjna na zakończenie Mszy św. Wigilii Paschalnej.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 7 kwietnia 2019 r.

» Rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, przygotowujące nas do owocnego przeżycia Triduum Paschalnego. Nauki rekolekcyjne dziś na wszystkich Mszach św., a od poniedziałku do środy na Mszach św. o godz. 18.00 i 19.30. Rekolekcje pt. „Trzy sposoby, aby posprzątać w swoim życiu” prowadzi dominikanin o. Janusz Pyda.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 31 marca 2019 r.

» Dziś po Mszy św. o godz. 20.30 odbędzie się koncert zespołu wokalnego IMPREVISTI. Usłyszymy arcydzieło hiszpańskiej muzyki renesansowej „Ciemne jutrznie” Luisa de Victorii.
» Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w I wtorek miesiąca o godz. 17.45.

​III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24 marca 2019 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia przypada także Dzień Świętości Życia.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00
» W sobotę o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za dar życia, której przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17 marca 2019 r.

» Spotkanie z cyklu „Ewangelia w filmie światowym” jutro o godz. 20.00.
» We wtorek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Dzień szczególnej modlitwy za mężczyzn.
» Wieczór ze św. Szarbelem w środę o godz. 20.00.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10 marca 2019 r.

» Przez okres Wielkiego Postu po każdej Mszy św. sprawowanej w dni powszednie o godz. 12.00 udzielane jest specjalne błogosławieństwo relikwiami Drzewa Krzyża Świętego.
» W piątek zapraszamy na adorację Chrystusa Ukrzyżowanego, która odbędzie się w dolnym kościele o godz. 19.30 czyli po Drodze Krzyżowej.

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 3 marca 2019 r.

» W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, przygotowujący nas do przeżycia Świętego Triduum Paschalnego. W tym dniu w naszej Świątyni rozpocznie się tegoroczna modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych Warszawy. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 10.00, 12.00, 18.00 i 20.00.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24 lutego 2019 r.

» Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00.
» W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.
» W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 lutego 2019 r.

» Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. Początek 18 lutego.
» W piątek przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Przypomina ono, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła.

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 lutego 2019 r.

» Jutro, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego.
» Comiesięczna modlitwa przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.