II NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 stycznia 2019 r.

• Spotkanie dla rodzin z dziećmi przygotowujących się do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się dziś o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• Jutro i pojutrze, 21 i 22 stycznia, przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych dziadkach również w modlitwie.

• W środę przypada 6. rocznica śmieci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.

• Spotkanie w ramach cyklu „Ewangelia w filmie światowym” jutro o godz. 20.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• W czwartek przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, patrona pracowników mediów. Otoczmy modlitwą dziennikarzy, by stali na straży dobra i prawdy.

• W piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła kończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”.

• Tego dnia zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00 w Panteonie Wielkich Polaków.

• Msza św. wypominkowa w sobotę o godz. 18.00.

• Od 22 do 27 stycznia trwać będą w Panamie 34. Światowe Dni Młodzieży. Polecajmy w modlitwach Papieża i młodych.

• Za tydzień w naszej Świątyni odbędzie się spotkanie „Panama w Warszawie”. Zaproszenie skierowane jest w sposób szczególny do młodych ludzi w wieku 16-30 lat, którzy chcą doświadczyć wspólnoty młodego, żywego Kościoła w łączności z papieżem Franciszkiem i młodzieżą całego świata. Więcej informacji i plan spotkania na parafialnej stronie internetowej.

• We wtorek 29 stycznia rozpocznie się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.15 w sali Instytutu Papieża Jana Pawła II. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie.

• Duszpasterstwo NURT zaprasza na spotkania w czwartek o godz. 20.00.

• Intencje mszalne możemy zamawiać w zakrystii górnej po każdej Mszy św. lub w godzinach urzędowania kancelarii. Na razie intencje przyjmujemy do czerwca.

• W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Kolęda jest kontynuowana według zgłoszeń z ubiegłego roku.