III NIEDZIELA ADWENTU, 16 grudnia 2018 r.

• Dzisiaj, w III niedzielę Adwentu, obchodzimy Niedzielę Radości – „Gaudete! Radujmy się, bo Pan jest już blisko!”.

• Spotkanie dla rodzin z dziećmi przygotowujących się do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się dziś o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• Ksiądz Bartosz zaprasza sympatyków dobrego kina na cykl spotkań „Ewangelia w filmie światowym”, podczas których będziemy dyskutować na temat wybranego filmu, poszukując w nim wartości duchowych w kluczu chrześcijańskim. Pierwsze spotkanie jutro o godz. 20.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Zapraszamy na „Wieczór modlitwy ze św. Szarbelem” w środę 19 grudnia o godz.20.00. Rozpoczniemy Eucharystią i adoracją Najświętszego Sakramentu, po której będzie możliwość uszanowania relikwii tego świętego.

• W czwartek zapraszamy na adwentową liturgię pokutną o godz. 19.00, w czasie której będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty do godz. 21.00.

• Wieczór dla Jezusa będzie już w najbliższy piątek 21 grudnia. Msza św. o godz. 20.00.

• Roraty odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30, a po nich śniadanko dla dzieci. Na roraty przynosimy ze sobą lampiony.

• Po Mszach św. rozprowadzane są świece CARITAS „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

• Ubieranie choinek w naszym kościele w środę po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.

• Duszpasterstwo Akademickie NURT zaprasza studentów na spotkania w każdy czwartek o godz. 20.00 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Wizyta duszpasterska będzie kontynuowana po Nowym Roku.