III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 15 kwietnia 2018 r.

• Dziś przypada 2. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Rozpoczyna on Tydzień Biblijny. Zachęcamy by w tych dniach szczególnie znaleźć czas na lekturę Słowa Bożego.

• Spotkanie dla dzieci z klas III szkoły podstawowej oraz ich rodziców przygotowujące do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• W związku z przypadającą 80. rocznicą kanonizacji św. Andrzeja Boboli ojcowie jezuici z Sanktuarium Patrona Polski przy ul. Rakowieckiej w Warszawie zapraszają na Msze św. dziękczynną z tej okazji we wtorek 17 kwietnia o godz. 19.00.
    W naszej Świątyni tego dnia po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość uszanowanie relikwii Świętego.

• Kontynuujemy zbiórkę odzieży i leków dla bezdomnych na rzecz Stowarzyszenia „Lekarze Nadziei” z Przychodni dla Bezdomnych. Szczegóły potrzeb na stronie internetowej w zakładce Caritas.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

• We wtorki zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, podczas których wypraszamy potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii są wystawione jego relikwie.

• W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.