II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17 marca 2019 r.

» Spotkanie z cyklu „Ewangelia w filmie światowym” jutro o godz. 20.00.
» We wtorek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Dzień szczególnej modlitwy za mężczyzn.
» Wieczór ze św. Szarbelem w środę o godz. 20.00.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10 marca 2019 r.

» Przez okres Wielkiego Postu po każdej Mszy św. sprawowanej w dni powszednie o godz. 12.00 udzielane jest specjalne błogosławieństwo relikwiami Drzewa Krzyża Świętego.
» W piątek zapraszamy na adorację Chrystusa Ukrzyżowanego, która odbędzie się w dolnym kościele o godz. 19.30 czyli po Drodze Krzyżowej.

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 3 marca 2019 r.

» W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, przygotowujący nas do przeżycia Świętego Triduum Paschalnego. W tym dniu w naszej Świątyni rozpocznie się tegoroczna modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych Warszawy. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 10.00, 12.00, 18.00 i 20.00.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24 lutego 2019 r.

» Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00.
» W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.
» W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 lutego 2019 r.

» Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. Początek 18 lutego.
» W piątek przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Przypomina ono, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła.

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 lutego 2019 r.

» Jutro, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego.
» Comiesięczna modlitwa przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 3 lutego 2019 r.

» We wtorek przypada wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Poświęcenie chleba i wody na Mszy św. o godz. 18.00.
» W środę 70. rocznica ingresu kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski.
» W czwartek Godzina Święta po Mszy św. o godz. 18.00.

III NIEDZIELA ZWYKŁA, 27 stycznia 2019 r.

» Dziś o godz.14.00 w naszej Świątyni rozpocznie się spotkanie „Panama w Warszawie”.
» Jutro na Mszy św. o godz. 12.00 modlić się będziemy o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.
» We wtorek rozpocznie się kurs przedmałżeński.

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 stycznia 2019 r.

» Jutro i pojutrze, 21 i 22 stycznia, przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych dziadkach również w modlitwie.
» W środę przypada 6. rocznica śmieci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 13 stycznia 2019 r.

» Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Zachęcamy do lektury Katechizmu Kościoła Katolickiego, części dotyczącej sakramentu chrztu świętego (punkty 1213-1284).
» W niedzielę 27 stycznia w naszej Świątyni odbędzie się spotkanie „Panama w Warszawie”.