IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 22 kwietnia 2018 r.

• Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

• Spotkanie dla dzieci z klas III szkoły podstawowej oraz ich rodziców przygotowujące do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się dziś o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

• W środę obchodzić będziemy święto św. Marka Ewangelisty.

• W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

• W sobotę przypada 100. rocznica święceń kapłańskich o. Maksymiliana M. Kolbego, jednego z naszych Świętych Opatrznościowych. Zachęcamy do wypraszania potrzebnych łask za jego wstawiennictwem przy relikwiach, które będą wystawione podczas Mszy św. o godz. 12.00.

• Tego dnia na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

• Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

• Wspólnoty Rycerstwo Niepokalanej i św. Szarbela zapraszają na rozpoczęcie osobistych rekolekcji zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, które rozpoczną się w sobotę, 28 kwietnia. Dodatkowe informacje na parafialnej stronie internetowej.

• Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach i do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, która odbędzie się w sobotę 12 maja. Więcej informacji na parafialnej stronie internetowej i u ks. Piotra.

• Drodzy rodzice, jak co roku organizujemy wyjazd w góry dla dzieci z naszej parafii. Do duchowej wspinaczki zapraszamy od 7 do 16 sierpnia. Zapisy i szczegóły u ks. Mariusza.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

• W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

Wizyta DUSZPASTERSKA 23-26 kwietnia 2018 r.

• poniedziałek, 23 kwietnia, Al. Rzeczypospolitej 18A, m. 1-15
  • wtorek, 24 kwietnia, Al. Rzeczypospolitej 18A, m. 16-60