IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 3 lutego 2019 r.

• Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników w I wtorek miesiąca o godz. 17.45.

• We wtorek przypada wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Poświęcenie chleba i wody na Mszy św. o godz. 18.00.

• Z okazji 70. rocznicy ingresu kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski w środę 6 lutego o godz. 19.00 w bazylice archikatedralnej Świętego Jana Chrzciciela zostanie odprawiona uroczysta Msza św. dziękczynna za dar życia i posługi Prymasa Tysiąclecia. Tego dnia będziemy także prosić Boga o dar jego rychłej beatyfikacji.

• W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

• Wspólnota Rycerstwo Niepokalanej zaprasza do śpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMPmodlitwy różańcowej w kaplicy Najświętszego Sakramentu w każdą II sobotę miesiąca o godz. 10.50.

• Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. Początek 18 lutego.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Kolęda jest kontynuowana według zgłoszeń z ubiegłego roku.