NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 12 stycznia 2020 r.

• Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Zachęcamy do lektury Katechizmu Kościoła Katolickiego, części dotyczącej sakramentu chrztu świętego (punkty 1213-1284).

• Koronka do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.

• Wspólnota Rodzinna Woda Życia zaprasza małżonków na otwarte spotkanie modlitewne dzisiaj o godz. 15.00 w Instytucie Papieża Jana Pawła II. Zapewniamy opiekę nad dziećmi. Szczegóły na plakacie w pylonie.

• Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”.

• We wtorki zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, podczas których wypraszamy potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II przy jego relikwiach.

• W czwartki po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.

• W niedzielę 19 stycznia na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną wprowadzone relikwie św. bp. Józefa Pelczara i bł. Klary Szczęsnej, założycieli Zgromadzenia Sióstr Sercanek.

• Przypominamy dzieciom i rodzicom przygotowującym się do I spowiedzi i Komunii św., że w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.30 schodzimy na katechezę do dolnego kościoła. Spotkanie tylko dla rodziców w czwartek 23 stycznia o godz. 19.30 w dolnym kościele.

• Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• We wtorek 4 lutego rozpocznie się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.30 w sali Instytutu Papieża Jana Pawła II. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść na  spotkanie.

• Zapraszamy młodzież na wyjazd na ferie zimowe. Szczegóły u ks. Bartosza.

• Zapraszamy do kawiarenki parafialnej w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• W styczniu i lutym podejmujemy tradycyjną kolędę do rodzin, które zgłosiły wolę, aby była ona w każdym roku. Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia.
    W zakładce wizyta duszpasterska jest wyjaśnienie, jaka jest różnica między kolędą a wizytą duszpasterską, którą kontynuujemy przez cały rok.