Ogłoszenia parafialne

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 sierpnia 2020 r.

» W piątek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
» W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 100. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15.00.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 sierpnia 2020 r.

» W czwartek obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca, okazja aby odnowić przyjaźń sakramentalną z Jezusem. Spowiedź w czwartek jak w dni powszednie, w piątek dodatkowo na Mszy św. porannej, południowej i od godz. 17.00 do 19.00.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 lipca 2020 r.

» W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej. Wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 10.50.
» 1 sierpnia przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. za poległych o godz. 18.00.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 lipca 2020 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. W sobotę w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa błogosławieństwo dla kierowców i poświęcenie pojazdów po Mszy św. o godz. 12.00. Będziemy podjeżdżać pod główne drzwi Świątyni.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 lipca 2020 r.

» Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza na rodzinne warsztaty edukacyjne pt. „Lato na kocykach”, podczas których dzieci wraz z rodzicami będą mogły własnoręcznie wykonać zabawki i zaprojektować przypinkę, a na najmłodszych będą czekać kolorowanki. Zajęcia odbędą się w niedzielę 19 lipca w godz. 11.30-14.00 na terenie zielonym na placu przez Świątynią. Serdecznie zapraszamy.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 lipca 2020 r.

» Od dziś przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św. W lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 czerwca 2020 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
» W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej różaniec i Godzina Święta.
» W I piątek miesiąca po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 czerwca 2020 r.

» W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00, po niej wspólna modlitwa adoracyjna do godz. 22.00. Wszystko w górnym kościele.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 czerwca 2020 r.

» W środę obchodzić będziemy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Zachęcamy do modlitwy przy jego relikwiach, które znajdują się w naszej Świątyni.
» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 7 czerwca 2020 r.

» Dzisiaj przypada XIII Święto Dziękczynienia. W tym roku DZIĘKUJEMY I ZAWIERZAMY BOŻEJ OPATRZNOŚCI OBECNY CZAS KOŚCIOŁA I ŚWIATA. Msze św. zbiorowe w intencjach nadesłanych przez darczyńców zostaną odprawione o godz. 9.00 i 12.00.
» W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. według porządku niedzielnego.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej