XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 lipca 2019 r.

» We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» Msza św. w języku angielskim w sobotę o godz. 17.00. w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 lipca 2019 r.

» Od dziś przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy św. W lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 czerwca 2019 r.

» W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła.
» W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 czerwca 2019 r.

» Jutro przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków na każdej Mszy św.
» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 16 czerwca 2019 r.

» W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 10.30 pójdziemy z Najświętszym Sakramentem ulicami Klimczaka, Sarmacką, Osią Królewską i al. Rzeczypospolitej. Po zakończeniu procesji zostanie odprawiona kolejna Msza św. dla osób, które uczestniczyły w procesji, a nie były na Mszy św.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 9 czerwca 2019 r.

» Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
» Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 2 czerwca 2019 r.

» Dzisiaj obchodzimy XII Święto Dziękczynienia. W tym roku dziękujemy za wielkich pasterzy – św. Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego. Do Świątyni w uroczystej procesji zostaną wprowadzone relikwie bł. Franciszki Siedliskiej, założycielki sióstr nazaretanek. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.30. Parking jest nieczynny.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26 MAJA 2019 r.

» We wtorek przypada 38. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. Na Mszach św. będziemy się modlić o jego rychłą beatyfikację.
» W środę przypada wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej. Zachęcamy do wypraszania łask za jej wstawiennictwem, także poprzez modlitwę przy relikwiach.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 19 MAJA 2019 r.

» Od piątku podczas nabożeństw majowych i czerwcowych będziemy się modlić nowenną do Opatrzności Bożej przed XII Świętem Dziękczynienia.
» Wspólnota mam zaprasza na uroczystą Mszę św. z Aktem Zawierzenia Macierzyństwa Opatrzności Bożej w sobotę o godz. 12.00. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 11.30. Szczegóły na plakatach i parafialnej stronie internetowej.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 21 kwietnia 2019 r.

» Zapraszamy na Via Lucis, drogę światła, drogę Zmartwychwstałego Jezusa, którą odprawimy idąc do sąsiedniej parafii bł. Edmunda Bojanowskiego. Początek w sobotę o godz. 19.00 przed naszą Świątynią.
» Koncert muzyki sakralnej w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „MAZOWSZE” odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 20.00.