NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 9 czerwca 2019 r.

• Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.

• Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.

• Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

• Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

• W czwartek obchodzić będziemy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dla księży jest ono zachętą, by wpatrywali się w Chrystusa Kapłana, a dla wiernych, aby nieśli kapłanom duchowe wsparcie. Jest to także zaproszenie do głębszego przeżywania Eucharystii.

• Parafialny Piknik pt. SPOTKAJMY SIĘ odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. 15.00-19.00. Będzie zabawa, konkursy, grill i inne atrakcje.

• Msza św. w języku angielskim również w sobotę o godz. 17.00 w kaplicy  Najświętszego Sakramentu.

• Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii, która odbędzie się  w sobotę 22 czerwca. Trasa liczy 25 km. Szczegóły na plakatach i parafialnej stronie internetowej.

• Dzisiaj ulicami stolicy przejdzie  Marsz dla Życia i Rodziny. Manifestacja pro-life wyruszy o godz. 11.45 spod pomnika M. Kopernika na Krakowskim Przedmieściu.

• W dniach 20-27 sierpnia parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla rodzin, dzieci i młodzieży do Wisły. Zapisy przyjmuje ks. Bartosz.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Przypominamy, że wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci typu hulajnogi, rowerki zostawiamy w pylonie przy wejściu do Świątyni.

WIZYTA DUSZPASTERSKA

• Poniedziałek, 10 czerwca, ul. Klimczaka 10E m .1-20
  • Wtorek, 11 czerwca, ul. Klimczaka 10F m. 1-20 i ul. Klimczaka 10G m. 1-20

Wizytę zaczynamy o godz. 19.00.