NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 12 kwietnia 2020 r.

• Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00 , 15.00 z Koronką do Miłosierdzia Bożego, 19.00 i 20.30.

• W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego o godz. 8.00, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00, 20.30 oraz dodatkowa Msza św. z  nowenną do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

• Wszystkie nabożeństwa dostępne online na kanale YouTube Centrum Opatrzności Bożej i zamieszczane na parafialnej stronie internetowej.

• Zachęcamy do modlitwy online nowenną do Miłosierdzia Bożego odprawianą w tygodniu po Mszach św. o godz. 12.00.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o ustanie epidemii, o zdrowie duszy i ciała w dni powszednie po wieczornej Mszy św. Szczególnie zapraszamy dzieci, aby przynajmniej jedną dziesiątkę różańca odmówiły razem z nami w domach, łącząc się z nami duchowo (online).

• Kancelaria parafialna czynna będzie od wtorku.

• Ze względu na oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• Za tydzień 19 kwietnia przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy online w GODZINIE MIŁOSIERDZIA o godz. 15.00.

• Dziękujemy także za wszystkie nadesłane rysunki i prace dzieci. Prosimy, aby przesyłać je WYŁĄCZNIE nas adres e-mail specjalnie dedykowany dzieciom: mszadladzieci@centrumopatrznosci.pl.

• Dziękujemy za wsparcie dla parafialnego Zespołu Caritasu przez zakup baranków wielkanocnych.

• Dostosowując się do nowych decyzji władz administracyjnych ograniczających liczbę wiernych w kościele do 5 osób, prosimy, aby na Msze św. przychodziły tylko osoby, które zamówiły intencję.

• Przypominamy, że Świątynia jest otwarta dla modlących się przez cały dzień.

• Spowiedź w świątyni w godz. 11.00-12.00 i po wieczornym różańcu do godz. 20.00. Osoby chcące skorzystać z sakramentu spowiedzi poza dyżurami proszone są o indywidualny kontakt z kapłanem. Chcemy zachować przepisy sanitarne.

• Decyzja o I Komunii św. w naszej parafii będzie podjęta po powrocie dzieci do szkoły.

• Konferencje przed chrztem św.dla narzeczonych zostały zawieszone do odwołania.

• Dziękujemy za ofiary, które przesyłacie bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.