NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 21 kwietnia 2019 r.

Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. w dzień o godz. 9.00, 10.30, 12.00 (chrzty), 19.00, 20.30. Msza św. w języku angielskim o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00.

Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego o godz. 8.00, 9.00, 10.30, 12.00 (chrzty), 19.00, 20.30. Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz. 12.00.

Zachęcamy do modlitwy nowenną do Miłosierdzia Bożego odprawianą w tygodniu po Mszach św. o godz. 18.00.

We wtorek będziemy obchodzić srebrny jubileusz święceń biskupich biskupa pomocniczego naszej archidiecezji Piotra Jareckiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

Ze względu na oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

Zapraszamy na Via Lucis, drogę światła, drogę Zmartwychwstałego Jezusa, którą odprawimy idąc do sąsiedniej parafii bł. Edmunda Bojanowskiego. Początek w sobotę o godz. 19.00 przed naszą Świątynią.

Za tydzień, 28 kwietnia, przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w GODZINIE MIŁOSIERDZIA o godz. 15.00.

Tego dnia będziemy się modlić o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

Serdecznie zapraszamy na koncert muzyki sakralnej w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „MAZOWSZE”, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 20.00.

Serdecznie dziękujemy za pomoc przy dekoracji kościoła na Święte Triduum Paschalne; za przygotowanie Ciemnicy, Grobu Pańskiego oraz oprawę liturgiczną.

W Instytucie Papieża Jana Pawła II działa Poradnia Życia Małżeńskiego i Rodzinnego, w której można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów: psychiatry, psychologa, doradcy/mediatora rodzinnego. Spotkania odbywają się w czwartki, w godz. 17.00-19.00, w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II. W maju jest jeszcze kilka wolnych terminów.

Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.