XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 października 2019 r.

» Dzisiaj przypada Niedziela Misyjna. To dzień szczególnej modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Ojcowie oblaci rozprowadzają kalendarze misyjne.
» Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.

DZIEŃ PAPIESKI, 13 października 2019 r.

» Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „Wstańcie, chodźmy!”. Po Mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk (stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia).
» O godz. 17.00 w naszej Świątyni odbędzie się Koncert Galowy Dnia Papieskiego.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 6 października 2019 r.

» Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie.
» W czwartek rozpocznie się nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w przyszłą niedzielę do św. Jana Pawła II. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 września 2019 r.

» Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) prowadzone przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Przymierze” z naszej parafii rozpoczną się jutro o godz. 19.30.
» Wspólnota św. Szarbela zaprasza na Wieczór Modlitwy – Eucharystię, adorację i uwielbienie – przy relikwiach św. Szarbela, który odbędzie się w środę o godz. 20.00.

UROCZYSTOŚĆ KU CZCI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, 22 września 2019 r.

» Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy drugi dzień odpustu ku czci Opatrzności Bożej. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami wraz z nawiedzeniem tej świątyni.
» W czwartek rozpocznie się nowenna do św. Faustyny Kowalskiej. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 września 2019 r.

» Rozpoczynamy IX Tydzień Wychowania obchodzony w tym roku pod hasłem „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?” (J 1, 38).
» Również dzisiaj przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 września 2019 r.

» Zachęcamy do włączenia się w modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.
» W sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. o godz. 12.00 będziemy adorować wystawione relikwie Krzyża Świętego.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 września 2019 r.

» Dzisiaj przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych w latach 1939-1945 zostanie odprawiona o godz. 12.00.
» Msza św. o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie roku szkolnego jutro o godz. 8.00 w dolnym kościele. Poświęcenie tornistrów w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 sierpnia 2019 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 sierpnia 2019 r.

» Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.