2. NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 stycznia 2020 r.

» W czwartek przypada 7. rocznica śmieci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.
» W piątek przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona pracowników mediów. Otoczmy modlitwą dziennikarzy, by stali na straży dobra i prawdy.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 12 stycznia 2020 r.

» Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Zachęcamy do lektury KKK, części dotyczącej sakramentu chrztu świętego.
» Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”.

2. NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 5 stycznia 2020 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.
» W tym dniu serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Poznańskich Słowików – Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej, który odbędzie się o godz. 17.30.