XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 lipca 2019 r.

» We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» Msza św. w języku angielskim w sobotę o godz. 17.00. w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 lipca 2019 r.

» Od dziś przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy św. W lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 czerwca 2019 r.

» W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła.
» W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.