XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 września 2019 r.

» Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) prowadzone przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Przymierze” z naszej parafii rozpoczną się jutro o godz. 19.30.
» Wspólnota św. Szarbela zaprasza na Wieczór Modlitwy – Eucharystię, adorację i uwielbienie – przy relikwiach św. Szarbela, który odbędzie się w środę o godz. 20.00.

UROCZYSTOŚĆ KU CZCI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, 22 września 2019 r.

» Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy drugi dzień odpustu ku czci Opatrzności Bożej. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami wraz z nawiedzeniem tej świątyni.
» W czwartek rozpocznie się nowenna do św. Faustyny Kowalskiej. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 września 2019 r.

» Rozpoczynamy IX Tydzień Wychowania obchodzony w tym roku pod hasłem „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?” (J 1, 38).
» Również dzisiaj przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 września 2019 r.

» Zachęcamy do włączenia się w modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.
» W sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. o godz. 12.00 będziemy adorować wystawione relikwie Krzyża Świętego.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 września 2019 r.

» Dzisiaj przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych w latach 1939-1945 zostanie odprawiona o godz. 12.00.
» Msza św. o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie roku szkolnego jutro o godz. 8.00 w dolnym kościele. Poświęcenie tornistrów w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 sierpnia 2019 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 sierpnia 2019 r.

» Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 sierpnia 2019 r.

» W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 99. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15.00.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ​4 sierpnia 2019 r.

» We wtorek obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W środę przypada wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego. Po Mszy św. będzie możliwość uszanowania relikwii.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 lipca 2019 r.

» W czwartek rozpocznie się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji w intencji trzeźwości narodu.
» 1 sierpnia przypada 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. za poległych o godz. 18.00.